[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Kanał dla kobiet TLC zastąpi Discovery Travel&Living

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
etf

Re: Kanał dla kobiet TLC zastąpi Discovery Travel&Living

etf Wto Paź 12, 2010 2:08 am

rjs napisał(a):Od dłuższego czasu przestałem oglądać kanały discovery poza Animal Planet, który też podobnie jak pozostałe kanały przekształcił się w discovery-Mango czyli same reklamy przeplatane głównie powtórkami. Przerzuciłem się ma National Geographic w jego różnych odmianach, Viasaty i francuski Planet są o dwie klasy wyżej.

To prawda, coraz ciężej na Discovery znaleźć coś innego niż programy pół-rozrywkowe, albo tak mało wnoszące, że szkoda na nie czasu. Zgadzam się, że przyjemnie czasem zajrzeć do Animal Planet, jako odskocznia do świata zwierząt. Interesujące audycje jeszcze czasem nadają wspomniane NGC, Viasat i planete. Planete, niestety, coraz bardziej "szmacieje", programy są coraz gorszej jakości - pewnie korporacje nie chce pomagać w finansowaniu ich produkcji, oby jednak planete przetrwało!
Awatar użytkownika
ursus

ursus Pią Paź 15, 2010 1:28 pm

Po zmianie nie będzie nic interesujacego do oglądania. Zostajaz najnudniejsze powtóerki takie jak " Ciąża z zaskoczenia" czy "2+8".
Awatar użytkownika
gorish

gorish Nie Paź 17, 2010 4:38 am

nie wiem o co wam k**** chodzi.... discovery worold/science/channel ciagle istnieja a zmiana t&l na TLC to czysto marketingowy zabieg zeby byc bardziec 'cool'
-wlacz TLC brzmi lepiej niz
-przelacz na Discovery Travel&Living

ramowke mogli by zmienic bez nazwy no i teraz bedzie sporo dokumetow z Discovery Health takich jak klinika wstydliwych dolegliwosci itd. wiec jakn ajbardziej fajna zmiana
Awatar użytkownika
morph

morph Czw Paź 21, 2010 10:20 pm

może jeszcze Science zabiorą... :/
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Wto Paź 26, 2010 8:50 pm

Niech Jankesom i Jankeskom wciskają taki kit... ja i wielu znajomych z żalem patrzymy na upadek kolejnego porządnego i wartościowego kanału sieci Discovery... widać. słuchać i czuć, że Discowery zaczyna upadać, chyba zaatakowały go świeżo wykształceni cwaniaczki co chcą zbierać premie za bezwartościowe projekty i zmiany promujace wyłacznie przychody dla właścicieli i ich pracowników nie uwzględniając potrzeb dotychczasowych widzów... ja stąd spadam...
Awatar użytkownika
gosienka

gosienka Czw Lut 24, 2011 7:19 pm

Czy faktycznie do 49lat?? Dwa dni temu skończyłam właśnie tyle i co? teraz nie mogę oglądać? za stara jestem? za doświadczona?

I - więcej o architekturze, pliss..
Gosia-architekt
Awatar użytkownika
niezadowolony

niezadowolony Nie Sie 14, 2011 11:05 am

Z dobrego kanału zrobili jakis syf syf syf syf
Awatar użytkownika
Robert Kępiński

Robert Kępiński Śro Maj 05, 2021 8:21 pm

1 października 2010 Discovery Travel & Living zmienia się w TLC.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości