WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
SD
 

Kanał TVN dołącza do kolejnego serwisu streamingowego

SD Pią Maj 19, 2023 9:00 am

Oferowanie w 2023 kanału w SD jest po prostu słabe.
Awatar użytkownika
Q
 

Re: Kanał TVN dołącza do kolejnego serwisu streamingowego

Q Pią Maj 19, 2023 9:33 am

Niech ktoś wyjaśni. Czy jest jakaś luka w przepisach dot. must carry/must offer, która umożliwia nadawcom ograniczanie jakości kanału tylko do SD. Moim zdaniem nie powinno tak być. Stacje obowiązkowe powinny być oferowane w pełnej jakości (a nie w wersji "wykastrowanej").
Awatar użytkownika
lol
 

Re: Kanał TVN dołącza do kolejnego serwisu streamingowego

lol Pią Maj 19, 2023 12:35 pm

"Q" napisał(a): Niech ktoś wyjaśni. Czy jest jakaś luka w przepisach dot. must carry/must offer, która umożliwia nadawcom ograniczanie jakości kanału tylko do SD. Moim zdaniem nie powinno tak być. Stacje obowiązkowe powinny być oferowane w pełnej jakości (a nie w wersji "wykastrowanej").

Przepisy o jakości nic nie wspominają. Mówią jedynie o możliwości oferowania kanału. Może on być nawet oferowany zatem w jakości VHS, ważne że jest ;)
Awatar użytkownika
Q
 

Re: Kanał TVN dołącza do kolejnego serwisu streamingowego

Q Pią Maj 19, 2023 1:24 pm

"lol" napisał(a): Przepisy o jakości nic nie wspominają. Mówią jedynie o możliwości oferowania kanału. Może on być nawet oferowany zatem w jakości VHS, ważne że jest


Tylko kto będzie oglądał to w obniżonej celowo jakości? To plucie widzom w twarz. KRRiT zamiast politykować powinna doprecyzować przepisy "must carry, must offer" w tym zakresie. Skoro w DVB-T kanały te nadają standardowo w HD (tak są dziś produkowane), to w takiej jakości powinny być oferowane w kablówkach czy platformach streamingowych.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 59 gości