WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Grzesiek

Kanały Cyfry+ nie pojawią się w Cyfrowym Polsacie

Grzesiek Śro Wrz 01, 2010 11:52 pm

a tym co posiadają NEOSTRADĘ TP pozostaje patrzeć na to wszystko z boku. Dwa giganty zaczynają walkę o klientów - ciekawe co na to pozostałe platformy satelitarne...
Awatar użytkownika
mikk

Re: Kanały Cyfry+ nie pojawią się w Cyfrowym Polsacie

mikk Czw Wrz 02, 2010 1:48 am

czyli na to wygląda że obie platformy nie myślą o połączeniu się??
Teraz tylko pytanie kiedy się dogadają z N? I mam nadzieje że chociaż Polsat i Polsat 2 ujrzę tez w Telewizji Na Kartę :)
Awatar użytkownika
Bartek

Bartek Czw Wrz 02, 2010 7:48 am

Ta informacja świadczy o tym, że teraz to abonenci N mają wymusić na swoim operatorze dostęp do kanałów Polsatu, najwyraźniej pojawiły się jakieś problemy z dogadaniem się - może chodzi o obecność Polsat News w N i TVN CNBC w CP?
Awatar użytkownika
śmalec--

śmalec-- Czw Wrz 02, 2010 8:05 am

To my odbiorcy Polsatu Cyfrowego też powinniśmy mieć dostęp do programów Cyfry+..Powinno to działać w obie strony.Ja tego nie rozumię.Chyba że chodzi tu Polsatowi o zarobek!..Bo darmo nie będzie emitował swoich programów w konkurencji..
Awatar użytkownika
erg0

erg0 Czw Wrz 02, 2010 8:18 am

śmalec właśnie o kasę chodzi Polsatowi, przecież te programy nie poszły do Cyfry za darmo. Odbiorców szefostwo CP ma gdzieś, liczą się jedynie pieniądze które zyskają na tej umowie
Awatar użytkownika
OlO

OlO Czw Wrz 02, 2010 11:15 am

Aaaa, a wy myśleliście, że Solorz prowadzi swoje interesy nie po to by zarabiać, tylko po to by wam było dobrze?
Po to jest biznes, by na nim zarabiać, i jeśli Solorzowi wyszło, że lepiej sprzedać wszystkie swoje kanały poza sportowymi C+, to tak zrobił, wszak Polsat i tak musiał by dać za darmo jak wejdzie nowa ustawa, a tematyczne są tak słabe, że sprzedając je razem z głównym polsatem i na tym zarabiając nie mógł zrobić niczego lepszego. A jak chcesz mieć dostęp do programów Cyfry, to weź sobie ich platformę i zapłać za to odpowiednio. CP ma być tani i mieć wszystkiego po trochu, bo to zbudowało jego sukces rynkowy
Awatar użytkownika
abik23

abik23 Czw Wrz 02, 2010 2:07 pm

smalec

a co wy chcecie w zamian od cyfry za te kanaly typu polsat itd canal plus wez mnie gosciu nie rozsmieszaj
Awatar użytkownika
Tomik

Tomik Czw Wrz 02, 2010 4:13 pm

Jestem abonentem Cyfry+ i tak uczciwie rzecz biorąc to na miejscu Solorza dałbym kanałowi "plus" tylko Polsat główny, a resztę pozostawił bym wyłącznie w Cyfrowym Polsacie. Fakt, że Cyfra+ ma teraz najbogatszą ofertę programową ze wszystkich polskich platform cyfrowych ale i najdroższą (150 zł za pakiet Prestiżowy). Kogo będzie stać na wykupienie wszystkich kanałów? Chyba tylko ViP-ów. Ja mam pakiet powitalny + z najpopularniejszymi kanałami za 20 zeta + Canal+ Premium, aby oglądać najpopularniejsze ligi europejskie, boks, oraz najnowsze filmy. Eurosport i TVP Sport z wyższych pakietów oglądam za darmo w internecie i to mi wystarczy.
Awatar użytkownika
TONY

TONY Czw Wrz 02, 2010 8:32 pm

SZKODA POWINNY SIE ZREWANŻOWAĆ
Awatar użytkownika
kkk

kkk Czw Wrz 02, 2010 9:01 pm

Jezeli polsat teraz udostępni kanały "N" to niebedzie już taki "świetny" ...
Awatar użytkownika
krzysiekk

krzysiekk Czw Wrz 02, 2010 9:35 pm

CP pewnie wie co robi, ale Klienci CP też chcieliby mieć dostęp chociaż do części kanałów Cyfry +.
Ja z w/w listy widzę : Canal Sport i i Ale Kino.
Tylko z tego ,co widac wyżej Cyfra + ma gdzieś Klientów Cyfrowego Polsatu...
Awatar użytkownika
k

k Czw Wrz 02, 2010 9:42 pm

c+ nie wie co traci zawsze jakiś zysk :P
Awatar użytkownika
grzes

grzes Pią Wrz 03, 2010 1:05 pm

jak zwykle abonenci cp dostaną g............ a w c+ ciągle włączają jakieś kanały a cp potrzebuje kasę na ten niby internet i tą porażkę telefonię komórkową przecież nikt nie weżmie tego syfu ludzie przyzwyczajeni są do sprawdzonych marek np era plus orange
Awatar użytkownika
Bruce

Bruce Pią Wrz 03, 2010 4:16 pm

To juz nie te czasy kiedy kanały Cyfry+ miały jakąś realna wartość. Teraz tak naprawdę każda platforma ma oferte dzięki której moze się obejść bez nich. A kto chce ogladać Extraklasę po prostu musi mieć Cyfrę.
Awatar użytkownika
Przemkie

Przemkie Sob Wrz 04, 2010 11:58 am

w sumie to Cyfrowy polsat głupio zrobił oddając prawie wszystkie kanały Konkuręcji;( :( Cyfrą + jest taka ze od kogoś żąda chce jakichś kanałów a sama w zamian gówno da lepiej było by dać polsaty N niż tej wiecznie nie napasionej C+ a może Cp zażyczy sobie Nationalgeographic chanell no ale cóż każdy morze sobie pobujać w obłokach :lol:
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość