WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
kolis

Kanały telewizyjne AXN w rękach greckiej firmy

kolis Nie Paź 03, 2021 11:52 am

S o n y w i e, ż e D i s n e y i W a r n e r nie s p r z e d a d z ą nic n o w e g o, bo w s z y s t k o i d z i e w s t r e a m i n g. M ą d r y r u c h, a na A X N za k i l k a l a t co d r u g i s e r i a l to b ę d z i e g r e c k a t e l e n o w e l a.
Awatar użytkownika
Aldek

Re: Kanały telewizyjne AXN w rękach greckiej firmy

Aldek Nie Paź 03, 2021 1:51 pm

Choć główny kanał AXN mogło SONY sobie zostawić. Mogli przecież zrobić rebranding na kanał SONY TV, na którym by były emitowane filmy i seriale wyprodukowane tylko i wyłącznie przez tego nadawcy.
Awatar użytkownika
gonzo

gonzo Nie Paź 03, 2021 2:10 pm

Wsio ryba. Od lat na kanałach AXN leci chała, a dodatkowo chyba więcej reklam niż seriali.
Awatar użytkownika
Amman

Amman Nie Paź 03, 2021 5:44 pm

Może wejdą z tymi kanałami w XXI wiek? Bo te wszystkie AXN na naszym rynku to straszne badziewie i chyba częściowo nawet nie nadają w HD.
Awatar użytkownika
Saz

Saz Nie Paź 03, 2021 6:21 pm

Umarłem ze śmiechu, Sony sprzedaje kanały jakiejś firmie z Grecji. Widać jak bardzo wierzą w sukces na tym rynku.
Awatar użytkownika
Gal

Gal Nie Paź 03, 2021 10:04 pm

"Saz" napisał(a): Umarłem ze śmiechu, Sony sprzedaje kanały jakiejś firmie z Grecji. Widać jak bardzo wierzą w sukces na tym rynku.

Po prostu kładą lachę na telewizji, jako tej, która nie ma przyszłości. Kasa płynie teraz wraz ze streamingiem.
Awatar użytkownika
Krzysiek36

Krzysiek36 Nie Paź 03, 2021 10:30 pm

Kiedyś AXN liczył się jako kanał.premium seriali .Teraz.AXN próbuje być kanałem premium .Albo pojawiaja się seriale jednosezonowe które są kasowane za oceanem albo ramówka jest na pychana starymi lub słabymi filmami klasy B ..Jedyny plus to pojawianie się europejskich serial.stopniowo .Tylko mam też.nadzieje że po przejęciu przez.Grecką.medialna firmę kanałow AXN nie zostanie to zdominowane.
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z pSSu

rozbawiony socjalistami z pSSu Pon Paź 04, 2021 5:37 am

"Saz" napisał(a): Umarłem ze śmiechu

Spoczywaj w pokoju.
Awatar użytkownika
qwert

qwert Pon Paź 04, 2021 10:27 am

"Krzysiek36" napisał(a): Kiedyś AXN liczył się jako kanał.premium seriali .Teraz.AXN próbuje być kanałem premium .Albo pojawiaja się seriale jednosezonowe które są kasowane za oceanem albo ramówka jest na pychana starymi lub słabymi filmami klasy B ..Jedyny plus to pojawianie się europejskich serial.stopniowo .Tylko mam też.nadzieje że po przejęciu przez.Grecką.medialna firmę kanałow AXN nie zostanie to zdominowane.

Faktycznie, kiedyś AXN był kanałem premium dla seriali i programów rozrywkowych (przypominam, że tam premiery miały m.in. The Amazing Race i Survivor). Dzisiaj od czasu do czasu można zobaczyć dobry film, bo serial już rzadziej. Plus duży, za tworzenie własnych produkcji.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 51 gości