[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Kara dla Power TV w Czechach. Winnicki: Po drugiej dawce szczepionki udam się do Pragi

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Disney

Kara dla Power TV w Czechach. Winnicki: Po drugiej dawce szczepionki udam się do Pragi

Disney Pon Cze 14, 2021 4:41 pm

Winnicki w Pradze ma najwyżej skrzynkę pocztową.
Awatar użytkownika
Betty

Re: Kara dla Power TV w Czechach. Winnicki: Po drugiej dawce szczepionki udam się do Pragi

Betty Pon Cze 14, 2021 10:24 pm

Winnickiego poznałam kiedy kupił NTL Radomsko. Takiego picu nie słyszałam nawet od męża kiedy się do mnie zalecał. Facet takie farmazony nawijał całej ekipie NTL o cudach jakie chce zrobić w TV by dwa miesiące później wszystkich nas wywalić na pysk z pracy. Jak się okazało chodziło mu tylko o nadajniki które były własnością NTL. Pracowałam w mediach 27 lat ale nigdy nie spotkałam takiego kłamcy. Nigdy.........

PS: całe jego imperium miesci się w bloku w Szczecinie. Z tymi 3,5 kary też może być problem. To dla niego sporo kasy....
Awatar użytkownika
Aimar

Re: Kara dla Power TV w Czechach. Winnicki: Po drugiej dawce szczepionki udam się do Pragi

Aimar Pon Cze 14, 2021 10:28 pm

Winnicki ma biuro w Czechach???

Jedyne co może mieć to konto e-mail na czeskim serwerze. Darmowe....
To golas i Dyzma w branży TV
Awatar użytkownika
Kuba

Kuba Pią Sie 06, 2021 5:14 am

Kara o wysokości adekwatnej do rozmiarow wlasciciela telewizji:) Potężny magnat medialny. A jakie portfolio kanałów - no i ta perła w koronie, telewizja dla biznesu, ekonomiści aż nie chcą udzielać wywiadów Mlotkowskiemu bo szkoda czasu dla nic nie wartej telewizji:)))))
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości