WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
add

Katarzyna Bosacka szykuje swój kanał na YouTubie. „Miałam już pięć propozycji nowej pracy”

add Pią Cze 07, 2019 8:00 am

W takim razie mam pomysł dla red. Bosackiej: kaszki dla niemowląt. W jednej porcji, czyli w jednym posiłku dla maluszka jest tyle cukru, ile w puszce coli!!! Wystarczy przeczytać drobny druk na opakowaniu i spróbować przełknąć ten ulepek.
Jest tyle krzyku, że dzieci jedzą za dużo słodyczy, ale ani słowa o tym, że już na początku życia ładuje się w dzieci cukier, który uzależnia.
Awatar użytkownika
Bona

Re: Katarzyna Bosacka szykuje swój kanał na YouTubie. „Miałam już pięć propozycji nowej pracy”

Bona Pią Cze 07, 2019 8:32 am

To nie jest żadna dziennikarka tylko słup reklamowy.
Awatar użytkownika
Ehhh...

Re: Katarzyna Bosacka szykuje swój kanał na YouTubie. „Miałam już pięć propozycji nowej pracy”

Ehhh... Pią Cze 07, 2019 8:33 am

Sposób odejścia godny najbardziej wyrachowanych januszy millenium. Brawo Pani Katarzyno, brawo...
Awatar użytkownika
Gabi

Gabi Pią Cze 07, 2019 8:36 am

Orłoś mówił chyba o trzech propozycjach już pierwszego dnia. ;)
Awatar użytkownika
Nobody

Nobody Pią Cze 07, 2019 8:38 am

I tak sekta TVN straciła jedną z niewielu wartościowych audycji i została wyłącznie z cukrowo-nabotoksowaną papką w sosie własnym. A redaktor Bosacka w swoim temacie będzie hegemonem na YT i jej się akurat uda. No cóż, jak widać, w TVN tylko pogodynki zostaną na wizji i w biurze.
Awatar użytkownika
Big

Big Pią Cze 07, 2019 9:53 am

Jak można nazywać marką kogoś kto w tak rażący sposób narusza zasady etyki??? Druga Racewicz.
Awatar użytkownika
wwa

wwa Pią Cze 07, 2019 9:58 am

Ale jak wierzyć jej ocenom, skoro bierze kasę od producentów żarcia?
Awatar użytkownika
paooline

paooline Pią Cze 07, 2019 11:23 am

"add" napisał(a): W takim razie mam pomysł dla red. Bosackiej: kaszki dla niemowląt. W jednej porcji, czyli w jednym posiłku dla maluszka jest tyle cukru, ile w puszce coli!!! Wystarczy przeczytać drobny druk na opakowaniu i spróbować przełknąć ten ulepek.
Jest tyle krzyku, że dzieci jedzą za dużo słodyczy, ale ani słowa o tym, że już na początku życia ładuje się w dzieci cukier, który uzależnia.

add, ale przecież dzieci właśnie tego potrzebują do rośnięcia. Kiedyś podawano im czystą glukozę aby zdrowo się rozwijały. To później należy ograniczać cukier ale na początku jest on źródłem energii potrzebnej "na rozruch".
Awatar użytkownika
lol

lol Pią Cze 07, 2019 11:31 am

Otyła kobieta uczy jak zdrowo się odżywiać. Buahaha
Awatar użytkownika
Irenka z podgardlem

Irenka z podgardlem Pią Cze 07, 2019 11:42 am

"lol" napisał(a): Otyła kobieta uczy jak zdrowo się odżywiać. Buahaha

Prawda? Komedia. Przecież po tej grubasce od raziu widać, że ma problem z odżywianiem albo wpierdziela słodycze bez umiaru.
Awatar użytkownika
Pracodawca

Pracodawca Pią Cze 07, 2019 1:16 pm

To ja chciałbym złożyć Pani najatrakcyjniejszą ofertę, szóstą. Nie do odrzucenia. Czy zechce Pani być u nas kucharą, ale ja kupuję produkty bo jest prawdopodobne, że za wycieczkę do Lichenia sprzedaje Pani produkty konkretnej firmy. Uroda, głos, słowotok. Kuchara idealna.
Awatar użytkownika
Azaliż

Azaliż Pią Cze 07, 2019 2:55 pm

Jak wynika z tekstu, to nie będzie kanał "EkoBosacka" tylko "Bosacka reklamuje Naturellę za jej pieniądze".
I oczywiście nie ma w tym nic złego, ale należy PRZESTAĆ nazywać siebie dziennikarzem, pani Kasiu.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości