[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Katarzyna Kozłowska: z “Wprost” do "Polski”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
elon

Katarzyna Kozłowska: z “Wprost” do "Polski”

elon Pon Sie 02, 2010 4:55 pm

powodzenia
Awatar użytkownika
nik

Re: Katarzyna Kozłowska: z “Wprost” do "Polski”

nik Pon Sie 02, 2010 5:23 pm

3 miechy kariery we wproście i już na dno do polski, współczuję!
Awatar użytkownika
holahola

holahola Pon Sie 02, 2010 7:21 pm

I dobrze. To madra dziewczyna jest.Ja gratuluję i będę obserwować
Awatar użytkownika
the sun

the sun Wto Sie 03, 2010 8:29 am

Kasiu, to nieladnie pisac o sobie!
Awatar użytkownika
gość

gość Wto Sie 03, 2010 9:49 am

Hihi jacy zaperzeni frustraci tu wypisują. Chyba was w szkole nie lubili...........
Awatar użytkownika
kk

kk Wto Sie 03, 2010 10:49 am

Co by tu jeszcze sp....yć, panie? Chyba wedle tej logiki kolejni wydawcy zatrudniają tę ignorantkę. Ile tytułów musi jeszcze spartolić?
Awatar użytkownika
drab

Re: Katarzyna Kozłowska: z “Wprost” do

drab Wto Sie 03, 2010 10:51 am

gość napisał(a):Hihi jacy zaperzeni frustraci tu wypisują. Chyba was w szkole nie lubili...................

Jacy frustraci? Że niby ktoś pada z zazdrości, że pani KK rozwaliła w rok "Wprost", a po wyrzuceniu jej stamtąd wylądowała w gniącej w oczach gazecie? Nie wiem, co to za frajda wszędzie gasić światło.
Awatar użytkownika
gość

gość Wto Sie 03, 2010 5:54 pm

drab napisał(a):
gość napisał(a):Hihi jacy zaperzeni frustraci tu wypisują. Chyba was w szkole nie lubili...................................

Jacy frustraci? Że niby ktoś pada z zazdrości, że pani KK rozwaliła w rok "Wprost", a po wyrzuceniu jej stamtąd wylądowała w gniącej w oczach gazecie? Nie wiem, co to za frajda wszędzie gasić światło.

A oczerniać kogoś na forum - co to za frajda? I czy aby właśnie nie frustracja? Trzymamy się mocno swojego krzesełka w Przeglądzie Działkowca i jedziemy, co? Godne politowania
Awatar użytkownika
były współpracownik

były współpracownik Wto Sie 03, 2010 11:02 pm

Kozłowska sama odeszła z Wprostu na miesiąc przed przyjściem Lisa. Chcieli ją zatrzymać, ale się nie dała. Wiem, bo z nią pracowałem
Awatar użytkownika
otto

otto Śro Sie 04, 2010 12:25 am

dziwne robic dwudziestoparolatke komentatorem. smieszne.
desperackie ruchy z jednej i drugiej strony.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Śro Sie 04, 2010 8:13 am

były współpracownik napisał(a):Kozłowska sama odeszła z Wprostu na miesiąc przed przyjściem Lisa. Chcieli ją zatrzymać, ale się nie dała. Wiem, bo z nią pracowałem

Dowcip dnia :D Prawie widzę tych 10-20 osób, które tam jeszcze zostały, jak padają na kolana i błagają, żeby dokończyła dzieła. Lis z pewnością by do nich dołączył...
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości