[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Katarzyna Zdanowicz napisała książkę o żonach himalaistów. "Momentami traciłam wiarę"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Asia

Re: Katarzyna Zdanowicz napisała książkę o żonach himalaistów. "Momentami traciłam wiarę"

Asia Sob Wrz 18, 2021 7:48 am

Już się zaczyna :))) akurat logopeda zagląda na portal branżowy.. Oczywiście, źle mówi, źle wygląda, w ogóle jest nie wizyjna, sepleni, i szkoda, że nosiła aparat, bo póki go nie miała mówiła czysto, wyraźnie. Tylko, że Kasia już go zdjęła i nadal wszystko jest źle. POLSKA:)
Awatar użytkownika
Daga

Re: Katarzyna Zdanowicz napisała książkę o żonach himalaistów. "Momentami traciłam wiarę"

Daga Sob Wrz 18, 2021 7:54 am

Gratulacje! Trudny temat
Awatar użytkownika
lolo

lolo Sob Wrz 18, 2021 8:01 am

Ciekawy temat. Gratulacje Kasiu. Okazuje się, że można napisać coś fajnego a nie poradniki.
Awatar użytkownika
Mick

Mick Sob Wrz 18, 2021 8:47 am

A ja ją trawię. Jest bardzo wizyjna. Ma naturalność
Awatar użytkownika
Look

Look Sob Wrz 18, 2021 8:54 am

Super temat
Awatar użytkownika
Mirek

Mirek Sob Wrz 18, 2021 8:54 am

Kasia tak trzymać. Gratulacje!
Awatar użytkownika
Zbyszek

Zbyszek Sob Wrz 18, 2021 8:56 am

Polak : nietrawie jej pisze się osobno - i wszystko na ten temat. Sami intelektualiści branżowi.
Awatar użytkownika
Kwestia gustu

Kwestia gustu Sob Wrz 18, 2021 10:11 am

Temat równie "ciekawy", jak bezsensowne wspinanie się na górki... najczęściej zresztą na plecach Szerpów.
Awatar użytkownika
kola

kola Sob Wrz 18, 2021 10:34 am

"Kwestia gustu" napisał(a): Temat równie "ciekawy", jak bezsensowne wspinanie się na górki... najczęściej zresztą na plecach Szerpów.

A po co tam lezą? Później akcje ratownicze w których giną ratownicy bo jakiś koleś się nudził. I koniecznie muszę się wspiąć w zimie jako pierwszy, oczywiście bez tlenu. Potem będą wchodzili bez czapek. Jak się chcesz sprawdzić to spaceruj 50 km dziennie
Awatar użytkownika
Maniek

Maniek Sob Wrz 18, 2021 10:40 am

Jednak w Polsce mamy problem z czytaniem ze zrozumieniem.To nie jest o himalaistach, jasno jest napisane,ale każdy ma dużo do powiedzenia.Żałosne
Awatar użytkownika
ja

ja Sob Wrz 18, 2021 11:38 am

"Maniek" napisał(a): Jednak w Polsce mamy problem z czytaniem ze zrozumieniem.To nie jest o himalaistach, jasno jest napisane,ale każdy ma dużo do powiedzenia.Żałosne

Większy problem tkwi w tym że ci co umieją czytać nie potrafią wyciągać związków przyczynowo-skutkowych
Awatar użytkownika
Svgs

Svgs Sob Wrz 18, 2021 1:22 pm

Może powinna pisać a nie mówić w tv bo ma straszna wadę wymowy i problemy z emisja głosu. Buczy. Nie da się zrozumieć co mówi. Ja od razu wyłączam bo po co ma mi buczec
Awatar użytkownika
Joanna

Joanna Sob Wrz 18, 2021 1:33 pm

Proponuję umyć uszy:) Buczy...haha..ile mamy w tu niedosłyszących.. Pani Kasiu nie ważne jak mówią ważne że mówią.Wzbudza Pani emocje.Brawo.Gratuluję książki! Super. Do zobaczenia w tv
Awatar użytkownika
Dess

Dess Sob Wrz 18, 2021 2:13 pm

Kolejna gwiazda 3 minut...
Awatar użytkownika
Adam

Adam Sob Wrz 18, 2021 3:06 pm

Szanowni Państwo z branży dziennikarskiej jesteście żenujący.Jaki w Was jad, jak Wy się nienawidzicie.
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości