[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Kawa na ławę” zyskała 210 tys. widzów. TVN24 zdecydowanym liderem stacji newsowych

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Kamil

„Kawa na ławę” zyskała 210 tys. widzów. TVN24 zdecydowanym liderem stacji newsowych

Kamil Pią Mar 11, 2016 2:39 am

Moje gratulacje panie redaktorze Bogdanie Rymanowski :D
Awatar użytkownika
Tymon

Re: „Kawa na ławę” zyskała 210 tys. widzów. TVN24 zdecydowanym liderem stacji newsowych

Tymon Pią Mar 11, 2016 3:06 am

Pan Bogdan Rymanowski to jedyny obiektywny i rzetelny dziennikarz TVN 24.
Awatar użytkownika
Rafał

Re: „Kawa na ławę” zyskała 210 tys. widzów. TVN24 zdecydowanym liderem stacji newsowych

Rafał Pią Mar 11, 2016 7:56 am

Myślę, że niedługo liderem będzie program "Woronicza 17" pana redaktora Rachonia.
Awatar użytkownika
Stefan Ławski

Stefan Ławski Pią Mar 11, 2016 9:23 am

Od lat bardzo szanuje i cenie sobie redaktora Bogdana Rymanowskiego. Mam do niego tylko jedna uprzejma prośbę niech mu nawet przez myśl nie przyjdzie, żeby przechodzić do TV Kurski. Błagam !!!!!
Gryf TVN24 zupełnie Panu wystarczy !! tak trzymać !!
Awatar użytkownika
do rafała

do rafała Pią Mar 11, 2016 12:35 pm

"Rafał" napisał(a): Myślę, że niedługo liderem będzie program "Woronicza 17" pana redaktora Rachonia.

Oderwanie pisolubów od rzeczywistości się powiększa....
Awatar użytkownika
SpongeBob

SpongeBob Pią Mar 11, 2016 1:23 pm

"Escobar" napisał(a): a ja wolę "mitomana" Sobieniowskiego od "redaktora" Rachonia.

Lubisz słuchać bajki to polecam tobie też Tomasza Lisa.
Awatar użytkownika
mbbm

mbbm Pią Mar 11, 2016 2:09 pm

Zaproszono dwie kobiety i od razu oglądalność wzrosła. Czyżby mężczyźnie nie mieli już monopolu na wszechwiedzę?
Awatar użytkownika
dude

dude Pią Mar 11, 2016 3:55 pm

Byłoby kolejne 200 tysięcy gdyby nie zapraszał Szejnfelda.
Awatar użytkownika
Kacper3100

Kacper3100 Sob Mar 12, 2016 10:29 pm

Ława na kawę.
Awatar użytkownika
Krystyna z Warszawy

Krystyna z Warszawy Nie Paź 02, 2016 11:39 am

Oglądam dzisiejszy program i jestem oburzona - sami mężczyźni dyskutują nt. aborcji, a więc kwestii dotyczącej w sposób bezpośredni kobiet. WSTYD red. Rymanowski. Dowcipasy w trakcie rozmowy poprzedzającej program, że kobiety nie biorą udziału w dzisiejszym programie, bo poszły gotowac obiad bądź biorą właśnie udział w czarnym proteście to czysta żenada. Nie jest Pan obiektywnym dziennikarzem. Pana poglądy są niezwykle czytelne. Nie satysfakcjonuje mnie także udział w Pana programie w najlepszym razie jednej kobiety - my stanowimy ponad połowę społeczeństwa!!! Czas zacząc o tym pamiętać Panowie.
Awatar użytkownika
KRYSTYNA

KRYSTYNA Nie Lis 27, 2016 2:20 pm

PROSBA DO P RYMANOWSKIEGO KAWA NA LAWE BEZ JAKIEGO I BRUDZINSKIEGO BARDZO PROSIMY
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 18 gości