WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Neo

Kayah z własną audycją w Meloradio. „Marzyłam, by poprowadzić program w radiu”

Neo Wto Wrz 19, 2017 6:29 am

Sprawdziłem, posłuchałem i odszedłem po godzinie. Powód? Wieje nudą! Jedyny plus to Gosia Kościelniak, moim zdaniem jeden z najpiękniejszych, po Czubównie, kobiecy głos radiowy. Reszta niestety klapa.
Awatar użytkownika
Z Torunia

Re: Kayah z własną audycją w Meloradio. „Marzyłam, by poprowadzić program w radiu”

Z Torunia Wto Wrz 19, 2017 9:19 am

Dramatycznie słabo to brzmi. Nuda... Nie do słuchania...
Awatar użytkownika
Poland2

Re: Kayah z własną audycją w Meloradio. „Marzyłam, by poprowadzić program w radiu”

Poland2 Wto Wrz 19, 2017 11:29 am

Jarosław Budnik. Póki co jeszcze go nie słychać
Awatar użytkownika
3fan

3fan Wto Wrz 19, 2017 1:07 pm

A dlaczego nie w Trójce? Przecież Metz tak lubi robić redaktorów z wokalistek. To proste, jest antyPiSowska. A może Kayah nie d... a sam się boję swoich podejrzeń...
Awatar użytkownika
mariusz MAX golonko

mariusz MAX golonko Wto Wrz 19, 2017 2:18 pm

moje ulubione audycje to:
Siesta - PR 3
Trzy kwadranse Jazzu - PR 3
Dźwięki nieoczywiste - Chilli Zet
Cztery kąty i Jazz piąty - Radio eM
Lamenty i odmęty - PR 3
Jazz piano forte - PR 2
Strona B - Chilli Zet

polecam :)
Awatar użytkownika
Magdalena

Magdalena Śro Lut 28, 2018 8:37 pm

Bardzo lubię piosenki Kayah ma piękny głos, ale.... nie do prowadzenia audycji radiowej.
Za dużo się śmieje i to tak głośno że czasem przyciszam radio.
Przerywa swoim gościom, przez co nie kończą swoich odpowiedzi. Szybko zmienia pytania, a nawet zadaje, aż za dużo pytań na raz. Zauważyłam, że czasem jej pytania są krępujące dla gości, a wtedy to nie wiedzą co odpowiedzieć m. in. wywiad z Kościkiewiczem (odnośnie wyjazdu w trase koncerową do USA).

Pani Kayah jest przemiłą osobą z ogromem pozytywnej energii, ale jednak zamiast niej wolałabym słuchać ciepłego głosu pani Kościelniak
Awatar użytkownika
Jolanta

Jolanta Śro Gru 12, 2018 9:16 pm

Witaj, Twoja audycja z Rafałem - mega! Dwie osobowości. Brawo, Jolanta.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości