[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Kazik Staszewski żąda wycofania piosenki „Twój ból jest lepszy niż mój” z Listy Przebojów Trójki

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
widz555

Kazik Staszewski żąda wycofania piosenki „Twój ból jest lepszy niż mój” z Listy Przebojów Trójki

widz555 Wto Maj 19, 2020 3:28 pm

Wcześniej Kult (pewnie fejkowe konto) zachęcał do głosowania.
Awatar użytkownika
Bartos

Re: Kazik Staszewski żąda wycofania piosenki „Twój ból jest lepszy niż mój” z Listy Przebojów Trójki

Bartos Wto Maj 19, 2020 3:29 pm

Hahahaha teraz Kazik wsadził kij do mrowiska :) a słyszałem, że Mariusz Cieślik zaczął dzisiaj audycje po 10 od utworu Dziewczyno bez zęba na przedzie ........
"Czy myślałaś o tym, co się stać może (..)
(..) Tu stać się może coś strasznego(...)"
Awatar użytkownika
Yes,yes,yes

Re: Kazik Staszewski żąda wycofania piosenki „Twój ból jest lepszy niż mój” z Listy Przebojów Trójki

Yes,yes,yes Wto Maj 19, 2020 3:34 pm

Kazik zdekomunizował Trójkę, szok!
Awatar użytkownika
Lao

Lao Wto Maj 19, 2020 3:34 pm

Ej no Kazik, no co Ty, na żartach Marka się nie znasz...
Awatar użytkownika
Ano

Ano Wto Maj 19, 2020 3:36 pm

A ja specjalnie tylko na nią teraz zagłosowałem, aby wróciła na swoje miejsce... i więcej już tam nie głosuję, usuwam konto...
Awatar użytkownika
Zewer

Zewer Wto Maj 19, 2020 3:43 pm

Cel osiągnięty, utwór rozpropagowany, więc można dobić Trójkę.
Oj nie tak panowie, oj nie tak!
Awatar użytkownika
psotulec

psotulec Wto Maj 19, 2020 4:00 pm

Kazik...Kazik...Kazik... Co to wogóle za imię ??? Jakieś takie... Sławomir!!! Zenek!!! O tak ... :-)
Awatar użytkownika
Jack

Jack Wto Maj 19, 2020 4:30 pm

Trzeba unieważnić mail Kazika.
Awatar użytkownika
Kocjan

Kocjan Wto Maj 19, 2020 4:31 pm

Kazik będzie musiał teraz na liście walczyć na serio ze Sławomirem. Moim zdaniem jest bez szans.
Awatar użytkownika
js

js Wto Maj 19, 2020 4:35 pm

Pewnie koledzy Kazika z PiS poprosili o ratowanie skóry. Nie tajemnica, że ma wśród ministrów kumpli.
Awatar użytkownika
Barbara

Barbara Wto Maj 19, 2020 5:22 pm

No i się Kazik po cichu, boczkiem, wycofał z politycznej awantury :)
SP Records wsadziło Cię Kaziu na minę. Temu manageru co z Niedźwiedziem rozmawiał bym mordę obiła :)
Awatar użytkownika
1245

1245 Wto Maj 19, 2020 5:53 pm

LP3 nie wycofa piosenki, Kazik założy sprawę, wycofa - powiedzą - cenzura. Szach - mat!
Awatar użytkownika
tom

tom Wto Maj 19, 2020 6:01 pm

Bardzo dobrze. Teraz blokuje ich ruchy robaczkowe po służalczej, małej i mdłej reakcji tzw. dyrekcji. Ciekawe co zrobią "orły" z zarządu PR ;))) tam w całym zarządzie szarych komórek nie przybywa a deficyt był jeszcze przed aferą ;)
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Wto Maj 19, 2020 6:31 pm

Hahaha, a tymczasem Kazik znalazł się w zestawie Listy Radia ZET emitowanej w soboty.
Awatar użytkownika
Niedajsie

Niedajsie Wto Maj 19, 2020 7:53 pm

Michnik nie byłby eskimosem, żeby tego nie wykorzystać :)
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości