WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
anna

KER: reklama piwa The Nurse obraźliwa, bo wykorzystuje stereotyp pielęgniarki jako symbolu seksu

anna Pią Lut 19, 2021 1:01 pm

o ja mam akurat torsje na widok pań zza szyby, które mają mnie w dupie jako pacjenta... a jeśli miałabym użyć frazeologizmu brzmiącego "wypier... kogoś" to co najwyżej w funkcji semantycznej - wyp**ć przez okno
przepraszam, ale służba zdrowia w obecnej formie mnie kompletnie nie podnieca...
Awatar użytkownika
kuba

Re: KER: reklama piwa The Nurse obraźliwa, bo wykorzystuje stereotyp pielęgniarki jako symbolu seksu

kuba Pią Lut 19, 2021 1:01 pm

Mogliby sobie poluzować te kije w tyłku. Każdą branżę można przedstawić jako seksowną lub totalnie odrzucającą. Jakoś by mnie nie urażało, gdyby ktoś przedstawił informatyka jako pryszczatego piwniczaka lub odwrotnie jako przypakowanego chada bez koszulki
Awatar użytkownika
michał

Re: KER: reklama piwa The Nurse obraźliwa, bo wykorzystuje stereotyp pielęgniarki jako symbolu seksu

michał Pią Lut 19, 2021 3:18 pm

Mam wrażenie z każdym rokiem coraz mniej w nas dystansu do siebie i świata.
Awatar użytkownika
magda

magda Pią Lut 19, 2021 3:19 pm

Żenada. Ale cel został osiągnięty - reklama wzbudza kontrowersje, bulwersuje i dzięki temu jest zapamiętana. Typowa strategia reklamowa.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości