[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Kiano: nowe telewizory Slim TV za 399-1399 zł

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
milon

Kiano: nowe telewizory Slim TV za 399-1399 zł

milon Pią Cze 15, 2018 10:54 am

Lepiej kupić sobie Oleda. Najnowsza technologia i będzie z głowy na kilka lat. Ja wziołem soniaka z media expertu. trochę się wykosztowałem ale jakość jest nieporównywalna do ledó.
Awatar użytkownika
kerero

Re: Kiano: nowe telewizory Slim TV za 399-1399 zł

kerero Sob Cze 16, 2018 7:46 pm

"milon" napisał(a): Lepiej kupić sobie Oleda. Najnowsza technologia i będzie z głowy na kilka lat. Ja wziołem soniaka z media expertu. trochę się wykosztowałem ale jakość jest nieporównywalna do ledó.
Ja się zastanawiam nad LG 55cali od nich, też oled
Awatar użytkownika
Maro

Maro Pon Cze 18, 2018 7:34 am

"milon" napisał(a): Lepiej kupić sobie Oleda. Najnowsza technologia i będzie z głowy na kilka lat. Ja wziołem soniaka z media expertu. trochę się wykosztowałem ale jakość jest nieporównywalna do ledó.
Też tak uważam. w tym momencie nawet ten za 4 tysie będzie lepszy.
Awatar użytkownika
dziageger

dziageger Pon Cze 18, 2018 4:20 pm

Jak ktoś nie chce płacić tyle za telewizor to moim zdaniem taka 40" Kiano jest spoko wyborem. Wszystko zależy od tego ile jesteś w stanie przeznaczyć na sprzęt.
Awatar użytkownika
fistek

fistek Pią Cze 29, 2018 12:33 pm

"dziageger" napisał(a): Jak ktoś nie chce płacić tyle za telewizor to moim zdaniem taka 40" Kiano jest spoko wyborem. Wszystko zależy od tego ile jesteś w stanie przeznaczyć na sprzęt.
Oledy są już za 4000zł ale to jest już dobra cena patrząc na to ile kosztowały jeszcze nie dawno
Awatar użytkownika
epok

epok Nie Lip 01, 2018 7:09 pm

"fistek" napisał(a):
"dziageger" napisał(a): Jak ktoś nie chce płacić tyle za telewizor to moim zdaniem taka 40" Kiano jest spoko wyborem. Wszystko zależy od tego ile jesteś w stanie przeznaczyć na sprzęt.
Oledy są już za 4000zł ale to jest już dobra cena patrząc na to ile kosztowały jeszcze nie dawno

To jest bardzo dobra cena. Jaka firma takie robi?
Awatar użytkownika
bywaitak

bywaitak Pon Lip 02, 2018 11:28 am

oj, te oledy mi troche zakreciły w głowie, nie ukrywam...przejde sie do media expert z przyjemnoscia
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości