[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Kinga Fedorowska: z agencji Apella na dyrektor marketingu w Grupie Lotos

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Karol

Kinga Fedorowska: z agencji Apella na dyrektor marketingu w Grupie Lotos

Karol Wto Lut 23, 2021 7:42 am

Jak Obajtek może być prezesem to i pani specjalistka może być dyrektorem. Mnie to najbardziej dziwi jak tym ludziom nie wstyd. W końcu każdy w jej zespole będzie od niej i mądrzejszy i bardziej doświadczony.
Awatar użytkownika
swmikolaj

Re: Kinga Fedorowska: z agencji Apella na dyrektor marketingu w Grupie Lotos

swmikolaj Wto Lut 23, 2021 8:21 am

Apella i wszystko jasne ;)
Awatar użytkownika
Zero

Zero Wto Lut 23, 2021 9:34 am

Odpalmy KRS
1. Rada nadzorcza APELLA S.A.:
CZARNECKI, RICHARD HENRY, BIERECKI, GRZEGORZ MICHAŁ
Adres: Legionów 126-128 Gdynia
2. MEDIA SKOK SP Z O O - wykreślony z rejestru, poprzedni adres: Legionów 126-128 Gdynia

Walka z układem trwa.
Awatar użytkownika
Market

Market Wto Lut 23, 2021 10:28 am

Osoba bardzo profesjonalna z szeroką wiedzą w dziedzinie marketingu. Pracowała w najwiekszych firma w Polsce mi. Energa Orlen. Szkoda, że redakcja nie chce pisać prawdy
Awatar użytkownika
hmmm

hmmm Wto Lut 23, 2021 10:48 am

"Market" napisał(a): Osoba bardzo profesjonalna z szeroką wiedzą w dziedzinie marketingu. Pracowała w najwiekszych firma w Polsce mi. Energa Orlen. Szkoda, że redakcja nie chce pisać prawdy

na jej LinkedIn nie ma takich danych i takich wielkich firm.
Awatar użytkownika
Uczeń

Uczeń Wto Lut 23, 2021 12:00 pm

W tych firmach są takie rotacje, że chyba tylko Lider Wolności, Strateg Biznesu za wszystkim nadąża.
Awatar użytkownika
tekram

tekram Wto Lut 23, 2021 12:00 pm

"hmmm" napisał(a):
"Market" napisał(a): Osoba bardzo profesjonalna z szeroką wiedzą w dziedzinie marketingu. Pracowała w najwiekszych firma w Polsce mi. Energa Orlen. Szkoda, że redakcja nie chce pisać prawdy

na jej LinkedIn nie ma takich danych i takich wielkich firm.

Rozumiem, że jak kogoś nie ma na LinkedIn to znaczy, że nie żyje
Awatar użytkownika
ag

ag Wto Lut 23, 2021 3:12 pm

na tym stanowisku to można dostać zawrotów głowy, od częstych zmian
Awatar użytkownika
KM

KM Wto Lut 23, 2021 3:28 pm

Mnie polityka nie interesuje. Fedorowska ma jednak spore doświadczenie w pracy z dużymi markami oraz jest wykształcona w tym zakresie. Czekam niecierliwie na to co pokaże w marketingu Lotosu bo przecież chyba tylko tak możemy ją i jej kompetencje oceniać.
Awatar użytkownika
Anka

Anka Wto Lut 23, 2021 4:55 pm

Brawo Kinga. Naprawdę fajnie, że tam trafiłaś. Właściwy człowiek na właściwym miejscu 🙂
Awatar użytkownika
A1649

Re: Kinga Fedorowska dyrektorką marketingu w Grupie Lotos

A1649 Śro Lut 24, 2021 7:02 pm

Jak się sprawdzi to może trafi do PGZ
Awatar użytkownika
Piotr

Re: Kinga Fedorowska dyrektorką marketingu w Grupie Lotos

Piotr Śro Mar 17, 2021 12:06 am

Pracowałem u niej w Orlenie, jej największą umiejętnością było przewracanie oczami podczas mówienia. Coś na wzór Karoliny Korwin Piotrowskiej. Bardzo mała wiedza, niewielkie umiejętności. Ciekawe czy też ma mieszkanie na Bemowie.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości