WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
wodopij

Kinga Pienińska z kampanią charytatywną „Woda, która pomaga"

wodopij Pon Mar 11, 2019 6:09 am

pije codziennie po 10 litrów wody dziennie, piłem już wszystkie wody, i ta woda jest najgorsza w smaku, najlepsza w smaku jest woda z lidla, kropla beskidu , żywiec zdrów, evian, i jeszcze nałęczowianka
Awatar użytkownika
pavv

Re: Kinga Pienińska z kampanią charytatywną „Woda, która pomaga"

pavv Pon Mar 11, 2019 9:40 am

"wodopij" napisał(a): pije codziennie po 10 litrów wody dziennie, piłem już wszystkie wody, i ta woda jest najgorsza w smaku, najlepsza w smaku jest woda z lidla, kropla beskidu , żywiec zdrów, evian, i jeszcze nałęczowianka

10 litrów wody dziennie! Przecież to zniszczy Ci nerki! Ponadto Żywiec Zdrój to nie woda mineralna, a źródlana!
Awatar użytkownika
wodopij

Re: Kinga Pienińska z kampanią charytatywną „Woda, która pomaga", w spotach Anna i Robert Lewandowscy (wideo)

wodopij Czw Mar 28, 2019 1:30 am

"pavv" napisał(a):
"wodopij" napisał(a): pije codziennie po 10 litrów wody dziennie, piłem już wszystkie wody, i ta woda jest najgorsza w smaku, najlepsza w smaku jest woda z lidla, kropla beskidu , żywiec zdrów, evian, i jeszcze nałęczowianka

10 litrów wody dziennie! Przecież to zniszczy Ci nerki! Ponadto Żywiec Zdrój to nie woda mineralna, a źródlana!
mam właśnie chore nerki od urodzenia, i dlatego pije tak dużo wody
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości