WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
diXi

Kinga Preis i Patricia Kazadi reklamują nielimitowane usługi za 10 zł w T-Mobile (wideo)

diXi Pią Maj 06, 2016 3:25 pm

Bardzo fajna oferta, i wreszcie praktycznie nielimitowany internet. ja w sumie rozważam przeniesienie numeru więc może to będzie dla mnie dobra opcja
Awatar użytkownika
jan

Re: Kinga Preis i Patricia Kazadi reklamują nielimitowane usługi za 10 zł w T-Mobile (wideo)

jan Pią Maj 06, 2016 4:22 pm

poco mi numer tymczasowy na 6 miesięcy jak nikt z znajomych nie będzie go znał a jak już się przestawią na nowy numer to łaskawca play go wyłączy i włączy stary numer. to jest masakra a nie promocja
Awatar użytkownika
Liwiusz

Re: Kinga Preis i Patricia Kazadi reklamują nielimitowane usługi za 10 zł w T-Mobile (wideo)

Liwiusz Pią Maj 06, 2016 5:56 pm

"jan" napisał(a): poco mi numer tymczasowy na 6 miesięcy jak nikt z znajomych nie będzie go znał a jak już się przestawią na nowy numer to łaskawca play go wyłączy i włączy stary numer. to jest masakra a nie promocja

Nie czytałeś na czym polega promocja, prawda?
Awatar użytkownika
Janusz I

Janusz I Sob Maj 07, 2016 8:06 am

Zastanawiałem się czasem, oglądając reklamy, jak nazywa się ta brzydka kobieta? Teraz dowiedziałem się, że to kinga preis.
Awatar użytkownika
sylwiachutnik

sylwiachutnik Sob Maj 07, 2016 12:04 pm

"Janusz I" napisał(a): Zastanawiałem się czasem, oglądając reklamy, jak nazywa się ta brzydka kobieta? Teraz dowiedziałem się, że to kinga preis.

Kinga Preis to piękna dojrzała kobieta. A Ty jesteś hejterem Januszem Pierwszym! ^^
Awatar użytkownika
honey

honey Sob Maj 07, 2016 12:51 pm

Kampanie tmobile ostatnimi czasy to na prawdę rarytasy!! ;)
Awatar użytkownika
adman

adman Sob Maj 07, 2016 1:10 pm

Dobrze, że zluzowali z Tomaszem Kotem (chociaż to były dobre reklamy). Duet Preis-Kazadi oceniam zresztą na równi, ale efekt świeżości na pewno wyjdzie T-Mobile na dobre. Wcale nie jest czerstwo, chociaż zgadzam się, że dobór aktorów wcale nie jest taki oczywisty. Ale mimo wszystko brawo za odwagę :-)
Awatar użytkownika
julia

julia Sob Maj 07, 2016 9:15 pm

Odważna koncepcja, trochę pachnie Thelmą i Louise sprzed lat. Moim zdaniem to nie jest reklama dla wszystkich, a raczej nie do końca do facetów, co jest paradoksem bo przecież grają tam dwie piękne kobiety :) Mi się reklama spodobała i mam nadzieję, że będą dokręcane kontynuacje! Np. okaże się wtedy gdzie one jadą :)
Awatar użytkownika
maciek.stachowiak

maciek.stachowiak Sob Maj 07, 2016 9:35 pm

Do mnie chyba bardziej trafiała ta poprzednia reklama z Kotem i Preis. Ale duet Preis - Kazadi też daje radę! Pewnie faktycznie pomysł był taki, żeby zrobić coś innego, bardziej kobiecą wersję. Również liczę na kontynuację
Awatar użytkownika
roball7

roball7 Nie Maj 08, 2016 12:05 am

reklama prze-kurde-paskudna... oglądać się tego nie da.
Jak lubię Panią Kingę Preiss, Kazadi mi się podoba jako dorodne bądź co bądź dziewczę, tak ta reklama to jakaś iście pioruńska porażka...
jeszcze to wycie na końcu...
coraz gorsze te reklamy no naprawdę...
Awatar użytkownika
Kruffka

Kruffka Nie Maj 08, 2016 10:15 am

Jak dla mnie jest trochę zbyt długa, ale mimo wszystko sam klimat i pomysł całkiem fajny. Ryzykowny, ale moim zdaniem na pewno nie jest to coś paskudnego!!
Awatar użytkownika
andrzej.grzybowski

andrzej.grzybowski Nie Maj 08, 2016 10:46 am

T-Mobile ma całkiem udaną kampanię, co swoją drogą pokazują niezłe wyniki przychodów tej firmy - publikowane zresztą też na .... Wprowadzanie nowych osób jest konieczne, żeby kampania mogła się dalej kręcić. Play też za długo nie pociągnął na samej blondynce i brunecie :-) Analogicznie T Mobile musiał wyjść poza schemat z Kotem. Wprowadzenie Patrycji Kazadi to fajny pomysł - to piękna kobieta, która przyciągnie innych klientów niż Kot czy Preis. Popieram :-)
Awatar użytkownika
Jerzy

Jerzy Nie Maj 08, 2016 1:21 pm

Ja uważam że reklama jest słaba, brakuje w niej jaja i chyba była robiona trochę na szybko...Piosenka jest czerstwa,sceneria banalna i nawet samochód mógłby być trochę bardziej pojechany. Widać że wizualnie/graficznie odstaje od wcześniejszych reklam z Kotem.Uważałbym z nadużywaniem Pani Preis i bardziej miksował ze sobą aktorów.
Awatar użytkownika
lajkonik

lajkonik Nie Maj 08, 2016 2:52 pm

@Jerzy - taka konwencja po prostu. Moim zdaniem nie odstaje od tej poprzedniej z Kotem i Preis. Poza tym dobrze, że pojawiają się nowe osoby, bo ileż można zarzynać tego Kota!
Awatar użytkownika
marta

marta Nie Maj 08, 2016 7:29 pm

"julia" napisał(a): Odważna koncepcja, trochę pachnie Thelmą i Louise sprzed lat. Moim zdaniem to nie jest reklama dla wszystkich, a raczej nie do końca do facetów, co jest paradoksem bo przecież grają tam dwie piękne kobiety Mi się reklama spodobała i mam nadzieję, że będą dokręcane kontynuacje! Np. okaże się wtedy gdzie one jadą

Dzięki, źe skojarzyłaś.....Dla mnie to najlepsza reklama od lat.........
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości