WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Marcin

„Klan” stracił 490 tys. widzów, ale TVP1 pozostała liderem pasma. 59 mln zł z reklam

Marcin Śro Cze 14, 2017 2:26 am

A ja chciałbym zobaczyć badania, które pokażą ile osób w rzeczywistości ogląda Klan, a nie tylko ma włączony telewizor na Jedynce, kiedy leci ten serial, bo to nie możliwe, aby to oglądało jeszcze 1,8 mln ludzi.
Awatar użytkownika
Ała

Re: „Klan” stracił 490 tys. widzów, ale TVP1 pozostała liderem pasma. 59 mln zł z reklam

Ała Śro Cze 14, 2017 6:22 am

"Marcin" napisał(a): A ja chciałbym zobaczyć badania, które pokażą ile osób w rzeczywistości ogląda Klan, a nie tylko ma włączony telewizor na Jedynce, kiedy leci ten serial, bo to nie możliwe, aby to oglądało jeszcze 1,8 mln ludzi.

To niezbyt wykonalne.
To jak badania kto rzeczywiście przeczytał ten artykuł, a kto tylko miał otwarty.
I jeśli nawet czytał, to nie rozumiał.

Takie badania wymagałoby w zasadzie podłączenia ludzi do encefalografów.

Więc po zostańmy na zwykłej oglądalności i liczbie odsłon.
Ewentualnie z ankietami dot. Docierania treści.
Awatar użytkownika
ja

Re: „Klan” stracił 490 tys. widzów, ale TVP1 pozostała liderem pasma. 59 mln zł z reklam

ja Śro Cze 14, 2017 12:46 pm

kasujecie komentarze!!!
Awatar użytkownika
jotan24k

jotan24k Śro Cze 14, 2017 1:45 pm

polecam przed całe wakacje Na Wspólnej 20:15
Awatar użytkownika
Xz

Xz Śro Cze 14, 2017 4:50 pm

Przestałem oglądać klan kiedy zlikwidowano powtórki na drugi dzień. Nie mając czasu o 18 tej i nie mogąc przed południem oglądnąć powtorki zrezygnowałem z dalszego oglądania, choć serial mi się podobał.
Awatar użytkownika
Wu

Wu Śro Cze 14, 2017 9:37 pm

"jotan24k" napisał(a): polecam przed całe wakacje Na Wspólnej 20:15

To jest jeszcze gorsze
Awatar użytkownika
January

January Czw Cze 15, 2017 1:06 am

Wszystko przez PIS.
Awatar użytkownika
telewidz

telewidz Czw Cze 15, 2017 1:44 am

Klan jest nudny, jeszcze ten sezon oglądałem ale bez satysfakcji, następny raczej odpuszczam. Przydałoby się coś świeżego w tym miejscu.
Awatar użytkownika
s15

s15 Czw Cze 15, 2017 2:12 am

Takie gigantyczne spadki i jeszcze to trzymają, zlikwidować jak najszybciej
Awatar użytkownika
Cecylia

Cecylia Czw Cze 15, 2017 2:54 pm

Uwielbiam oglądać muzułmańskie seriale w TVP.Dzięki nam sponsorują isis.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 10 gości