[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Klangor" może być najlepszym polskim serialem 2021 roku. „Rozbudza ciekawość”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Jasne

Re: „Klangor" może być najlepszym polskim serialem 2021 roku. „Rozbudza ciekawość”

Jasne Nie Mar 28, 2021 10:02 am

Wystarczy mi te kilka zdań skrótu fabuły by nigdy tego nie włączyć. Sztampa jak apod stempla w giewu
Awatar użytkownika
gyg

Re: „Klangor" może być najlepszym polskim serialem 2021 roku. „Rozbudza ciekawość”

gyg Nie Mar 28, 2021 10:15 am

te same twarze miny grymasy pozy? ile mozna nastepny słaby Król
Awatar użytkownika
BardzoCiekawyNick

BardzoCiekawyNick Nie Mar 28, 2021 2:13 pm

Najlepszym serialem 2021 roku będzie raczej Komisarz Mama.
Awatar użytkownika
Piter

Piter Nie Mar 28, 2021 2:20 pm

Idę o zakład, że i tak sporo frajerów zostanie naciągniętych na kolejne polskie badziewie - tzw. ambitny serial. Same te seriale odzwierciedlają aktorską nędzę panującą w Polsce. Ciągli ci sami, rzekomo fantastyczni, z nietuzinkowym warsztatem, wiecznie niespełnieni i niezauważeni za granicą (ciekawe dlaczego? może są po prostu słabi?), potrafiący tylko brylować na rodzimym rynku, bo w skali międzynarodowej nie znaczą absolutnie nic, może jako piąty garnitur, w jakimś zagranicznym przeciętniaku lub gniocie. Zresztą seriale zagraniczne to również wyłącznie sztampa i oklepane z tysiąc razy motywy, tematy. Kultura osiągnęło dno, a może nawet już jej przebiła. Jedynym plusem takiego serwisu streamingowego HBO, jest fakt, że można sobie co jakiś czas przypomnieć seriale wszech czasów, jak "The Wire", "Rodzina Soprano", "Sześć stóp pod ziemią", czy "Deadwood". I potem wrócić do obecnych "perełek" i dojść do smutnej konstatacji, że teraz powstaje kompletna amatorszczyzna opakowana w ładne marketingowe pudełko.
Awatar użytkownika
Ziemowit

Ziemowit Nie Mar 28, 2021 6:27 pm

Średnie te seriale w C+ Taki np. "Pokonani" - też wszędzie reklamowany - niestety mocno rozczarowuje...
Awatar użytkownika
Jarek76

Jarek76 Nie Mar 28, 2021 10:59 pm

"Janko" napisał(a): Mamy dopiero marzec, więc może za wcześnie jeszcze na typowanie hitu roku. A poza tym widać czytelne ślady pracy laboratorium scenariuszowego, które na wzór innych grasujących w Europie grup kreacyjnych, wszystkie pomysły uklepuje wedle znanych i sprawdzonych schematów. Stąd znane wątki, ograne sytuacje a tu jeszcze nie do końca dopracowane dialogi. Ale dajmy ""Klangorowi" (jedyny oryginalny element) szansę...

Dialogi jak z rynsztoka ,dotyczy to zarówno "starych "jak i młodzieży . Jeżeli tak wygląda rzeczywistość ,to najlepiej sobie w łeb strzelić .
Awatar użytkownika
rtg

rtg Pon Mar 29, 2021 12:43 am

koszmarna kiszka, po 1989 polska sztuka popularna (m.in. kino, muzyka) zanotowała gigantyczny regres...przykre...
Awatar użytkownika
W pierwszej roli mnie zafaxcynowala

W pierwszej roli mnie zafaxcynowala Pon Mar 29, 2021 6:48 am

Ostaszewska? Uciekam gdzie pieprz rosnie! Polityka robi z aktorow idiotow.
Awatar użytkownika
Ghj

Ghj Pon Mar 29, 2021 9:19 am

Elektorat sanatoriów miłości i innych Dance dał głos
Awatar użytkownika
andyd

andyd Pon Mar 29, 2021 10:42 am

pierwszy odcinek znakomity, zobaczymy, co dalej
Awatar użytkownika
Ol

Ol Pon Mar 29, 2021 3:07 pm

"andyd" napisał(a): pierwszy odcinek znakomity, zobaczymy, co dalej

Kur.. ja pierd.. chu. w dup.. pizd.. w której części był znakomity? (mam nadzieję, że wiernie oddałem dialogi bohaterów, wyrażające ich niezgodę na świat? A Kośmicki to nie Smarzowski tak btw).
Awatar użytkownika
Wanda

Wanda Wto Mar 30, 2021 12:35 pm

Pierwszy odcinek nudny. Musiał jak zwykle tragiczny.
Awatar użytkownika
Józef Piłsudzki

Józef Piłsudzki Śro Mar 31, 2021 1:22 pm

To już jest kwestia subiektywna jaki serial jest najlepszy, a nie że eksperty mi powiedzą że serial "XYZ" jest najlepszy, a ja mam go uważać za najlepszy bo eksperty tak mówią. Więc ich zdanie jest tak naprawdę nic nie warte.
Awatar użytkownika
Paqweł

Paqweł Pią Kwi 16, 2021 1:44 pm

Ten serial to gniot. Nie rozumiem, kto takie coś ogląda? Serio, tyle kasy w błoto!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości