WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
?

"Kler" w weekend obejrzało 935 tys. widzów. Film pobił rekord "50 twarzy Greya"

? Pon Paź 01, 2018 4:46 pm

PR pod pretekstem obnazenia cenzury w TVP i czy ale gadania nt patologii w kościele przynosi efekty.

Tylko czy to sprawiedliwe, że jednemu reżyserowi daje się takie formy, o innych nie wspomina się w ogóle?
Awatar użytkownika
Agata

Re: "Kler" w weekend obejrzało 935 tys. widzów. Film pobił rekord "50 twarzy Greya"

Agata Pon Paź 01, 2018 4:48 pm

Gadal o tym filmie chyba na każdym kanale, więc trudno się dziwić. Jaki by nie był, jest antykoscielny to na pewno będzie wyjątkowe dzieło artystyczne.
Awatar użytkownika
Zizi

Re: "Kler" w weekend obejrzało 935 tys. widzów. Film pobił rekord "50 twarzy Greya"

Zizi Pon Paź 01, 2018 4:49 pm

Promocja robi swoje. Frustracji wszelkiej maści teraz są antykoscielny.
Awatar użytkownika
sceptyk

sceptyk Pon Paź 01, 2018 4:53 pm

Ja tam czekam na wyniki z Netii.
Awatar użytkownika
Kogoś to zaskakuje?

Kogoś to zaskakuje? Pon Paź 01, 2018 4:53 pm

Na Drogowce nie byłem. To co przeczytałem wystarczyło mi by nie iść.
Gdy do TVP wrócą tacy ludzie jak Piotr Radziszewski czy Andrzej Godlewski zobaczymy to dzieło pewnie w TVP. Efekciarstwo ma się we krwi, jeśli się ma to jest ono estetycznie drażniące.
Awatar użytkownika
Kinga

Kinga Pon Paź 01, 2018 5:01 pm

Promocja, wykorzystanie antagonizmow politycznych to ważniejsze od samej jakości obrazu. Obejrzę za 2-3 lata, najchętniej w domowym zaciszu.
Awatar użytkownika
Adam

Adam Pon Paź 01, 2018 5:03 pm

Do kościoła nie nie chodzę, dzieci nie posyłam, ale na kler ponarzekam sobie. Nawet jeśli mnie to nie dotyczy, to zawsze mogę powiedzieć, że żyją z moich podatków.
Awatar użytkownika
Kk

Kk Pon Paź 01, 2018 5:05 pm

Nawet mobber że Szlachetnej Paczki próbował na promocji tego filmu uratować swoją pozycję w tej "pomocowej" firmie.
Awatar użytkownika
Maleszka

Maleszka Pon Paź 01, 2018 5:08 pm

Dystrybutor nie wykupił chyba ani jednego klipu w telewizji, a promocje miał chyba w każdym serwisie informacyjnym.
Awatar użytkownika
Czytelnik

Czytelnik Pon Paź 01, 2018 5:10 pm

"Wyborcza" powinna się podpiąć pod popularność filmu dodając krążek DVD do najgorzej schodzących wydań.
Awatar użytkownika
Wlad

Wlad Pon Paź 01, 2018 5:23 pm

Lepszy niż 50 twarzy greja. Gratuluję i zazdraszczam. Murowany Oskar w kategorii podnieta gawiedzi.
Awatar użytkownika
nico

nico Pon Paź 01, 2018 5:31 pm

Co byś zrobił gdyby Twoje dziecko było molestowane przez kogokolwiek
Awatar użytkownika
gregory

gregory Pon Paź 01, 2018 5:53 pm

Oj jo joj co tak slabo,myslalem ,ze będzie z 10 milionow wedle tego co pisala pewna gazeta...… a tu tylko 935 tysięcy (slabizna), mam pewna propozycje może policzyłaby firma Nielsen i wynik być może bylby o wiele lepszy.
Awatar użytkownika
wlad

wlad Pon Paź 01, 2018 7:17 pm

"nico" napisał(a): Co byś zrobił gdyby Twoje dziecko było molestowane przez kogokolwiek
jak to co ? Film bym nakręcił !
Awatar użytkownika
filip płoszaj

filip płoszaj Pon Paź 01, 2018 7:24 pm

Rewelacyjna kampania promocyjna zrobiła swoje!
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości