[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Klub Kukiz’15: działalność zarządu TVP jest nie do zaakceptowania

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Olek

Klub Kukiz’15: działalność zarządu TVP jest nie do zaakceptowania

Olek Śro Mar 30, 2016 8:49 am

Dziwne ze się chłopak dziwi ☺. No i gdzie sie podzial ten entuzjazm w popieraniu działań gabinetu PiSu sprzed 3-4 miesiecy?
Awatar użytkownika
g

Re: Klub Kukiz’15: działalność zarządu TVP jest nie do zaakceptowania

g Śro Mar 30, 2016 9:25 am

Olek, Kukiz15 nigdy nie był zwolennikiem PiSu, skoro do tej pory tego nie pojąłeś to współczuje mózgu.
Awatar użytkownika
WAD

WAD Śro Mar 30, 2016 12:41 pm

Dostawali stołki, to siedzieli cicho. Teraz nagle coś jest nie tak.
Awatar użytkownika
kaszanka nadwieprzanka

kaszanka nadwieprzanka Śro Mar 30, 2016 1:41 pm

Kukizowi nie podoba się telewizja w wykonaniu Kurskiego ? A to długo mu zajęła ta konstatacja. Wyjątkowo długo. Podziwiam bystrość umysłu. Bo naprawdę to nie ma znaczenia kto ponosi odpowiedzialność za taki kształt telewizji publicznej. Zróbcie sobie Marzenkę Urban z Pcimia tzw. Ciotkę z Pcimia prezesem TVPiS i taki sam efekt będzie. Identico. Programowy efekt : taniec na rurze.
Awatar użytkownika
widz

widz Śro Mar 30, 2016 2:53 pm

WSTYD mi za to co dzieje się z Telewizją Publiczną, miała być misja a jest to samo, same awantury i skandale,
Awatar użytkownika
fuks

fuks Śro Mar 30, 2016 3:16 pm

"widz" napisał(a): WSTYD mi za to co dzieje się z Telewizją Publiczną, miała być misja a jest to samo, same awantury i skandale,

A mi wstyd za ciebie, że jesteś takim frajerem, iż myślałeś, że PiS jakąkolwiek misją jest przejęty, poza misją rozdawania stanowisk swoim i robieniem propagandy jak za stanu wojennego. Na takich głupkach, jak ty, PiS opiera właśnie swoją władzę...
Awatar użytkownika
widz

widz Śro Mar 30, 2016 4:33 pm

nie wiem czemu administracja pozwala aby takie sfrustrowane prostaczki jak "fuks" obrażały tu wszystkich ... ?
nie jestem elektoratem ani PiS tak uściślając :D ale widać że fuks do końca życia teraz będzie cierpiał że nie jest u żłoba :d bidulek
Awatar użytkownika
Obywatel1950

Obywatel1950 Śro Mar 30, 2016 7:31 pm

Dlaczego Pana Kukiza nie bolało (to samo dotyczy KOD-u) jak prezes Braun ze swoimi wywalał (bez odpraw, bo to "tylko przeniesienie) około 500 osób. Bo nie dotyczyło to "wybitnych" i "znanych z tego, że są znani" ludzi? Wtedy ani Pani Torbicka nie miała za złe, ani Pan Lis, ani Pani Lis, ani Pani Tadla, itp. itd. . . A sprawa była i jest prokuratorska, bo według artykułu na podstawie, którego zwolniono te osoby, trzeba było przekazać część zakładu. I tutaj pytanie do wszystkich wymienionych wyżej: "jaką część zakładu przekazał zarząd TVP firmie Leasing Team? Odpowiedzi są znane, ale trzeba być cicho, bo to "NASI". Czy w tym kraju rację ma ten kto głośniej krzyczy? Bo przecież nie prawo, że o sprawiedliwości nie wspomnę. Czy poprzednio rządzących (i ich "dziennikarzy") tal mocno boli oderwanie od kasy TVP i innych zakładów? Bo przecież KOD to Komitet Obrony Dochodów lub Komitet Ochrony Donosicieli. I ciekawi mnie, co w nowelizacji Ustawy Medialnej narusza wolność słowa? Czyżby zmiana prezesów radia i telewizji?
Awatar użytkownika
aaa

aaa Śro Mar 30, 2016 9:05 pm

Szczegolnie pana Staneckiego co? ;))))
Awatar użytkownika
liga

liga Śro Mar 30, 2016 9:20 pm

Kukiz i jego klub mają w ogóle kłopot z określeniem swoich poglądów. Pewnie dlatego, że ich po prostu nie mają. Ot raz to, raz owo. W sumie niewiele z tego wynika i pożytek z tego żadny..
Awatar użytkownika
Anachronizm

Anachronizm Śro Mar 30, 2016 11:58 pm

"widz" napisał(a): nie wiem czemu administracja pozwala aby takie sfrustrowane prostaczki jak "fuks" obrażały tu wszystkich ... ?
nie jestem elektoratem ani PiS tak uściślając ale widać że fuks do końca życia teraz będzie cierpiał że nie jest u żłoba :d bidulek

Żłób nieaktualny teraz już tylko koryto !
Awatar użytkownika
judex

judex Czw Mar 31, 2016 12:57 am

"fuks" napisał(a):
"widz" napisał(a): WSTYD mi za to co dzieje się z Telewizją Publiczną, miała być misja a jest to samo, same awantury i skandale,

A mi wstyd za ciebie, że jesteś takim frajerem, iż myślałeś, że PiS jakąkolwiek misją jest przejęty, poza misją rozdawania stanowisk swoim i robieniem propagandy jak za stanu wojennego. Na takich głupkach, jak ty, PiS opiera właśnie swoją władzę...

...bo - jak ogólnie wiadomo - prawdziwą misję realizowała PO, nie było wówczas krzty propagandy, a stanowiska rozdawano "cudzym". Kocham Was, chłopaki, za ten żarliwy obiektywizm ocen...
Awatar użytkownika
Twój nick

Twój nick Czw Mar 31, 2016 6:25 am

Telewizje publiczną należy poddać prywatyzacji pracowniczej. A nie zajmować społeczeństwo niekończącą się karuzelą personalną. Nie mam zamiaru płacic abonamentu na stado politycznych hien.
Awatar użytkownika
Emeryci w TVP nabrzmiały problem

Emeryci w TVP nabrzmiały problem Wto Kwi 05, 2016 11:12 pm

Torbicka z godnością odchodzi a pokaźna grupa pseudo-pracowników z dawno nabytymi uprawnieniami emerytalnymi przyspawała się do taboretów w TVP i trzymają się mocno za uchwyty, aby chapać kolejny ponadprogramowy rok wysoką wypłatę, a Prezes KUrski jakoś nie potrafi ich skutecznie pożegnać z TVP. Wszyscy obserwujemy to zjawisko na co dzień w swoich biurach i nie możemy uwierzyć, że PIS tej sprawy od stycznia skutecznie nie rozwiązał, a przecież jest przerost zatrudnienia w firmie ?
Taka niegospodarność ?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: gocklagedebo oraz 4 gości