WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Badań Marketingowych

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
sin

Kobiety LGBT+ w średnim wieku nie interesują się swoimi prawami

sin Sob Wrz 22, 2018 8:35 am

Z grupy "LGBT+" najbardziej nurtują mnie te kobiety "G"...
Awatar użytkownika
xxx

Re: Kobiety LGBT+ w średnim wieku nie interesują się swoimi prawami

xxx Sob Wrz 22, 2018 4:50 pm

Myślałem, że LGBTqwerty nie ma żadnych innych praw niż pozostali, bo wszyscy po prostu jesteśmy ludźmi i mamy takie same prawa i tyle. Nikt nie ma większych, nikt mniejszych. Ale widać, nie na tym polega lewicowa równość.
Awatar użytkownika
TTT

TTT Sob Wrz 22, 2018 8:21 pm

"xxx" napisał(a): Myślałem, że LGBTqwerty nie ma żadnych innych praw niż pozostali, bo wszyscy po prostu jesteśmy ludźmi i mamy takie same prawa i tyle. Nikt nie ma większych, nikt mniejszych. Ale widać, nie na tym polega lewicowa równość.

Otóż osoby LGBT mają mniej praw niż pozostali, np. prawo do małżeństwa i masa innych praw cywilnych.
Awatar użytkownika
Luigi

Luigi Sob Wrz 22, 2018 8:27 pm

"TTT" napisał(a):
"xxx" napisał(a): Myślałem, że LGBTqwerty nie ma żadnych innych praw niż pozostali, bo wszyscy po prostu jesteśmy ludźmi i mamy takie same prawa i tyle. Nikt nie ma większych, nikt mniejszych. Ale widać, nie na tym polega lewicowa równość.

Otóż osoby LGBT mają mniej praw niż pozostali, np. prawo do małżeństwa i masa innych praw cywilnych.
Mają takie samo prawo. Ja jako hetero też nie mogę wziąć ślubu z mężczyzną... a cholernie by mi się to opłacało. Nikt gejowi też nie zabrania wziąć ślubu z kobietą.
Awatar użytkownika
TTT

TTT Sob Wrz 22, 2018 8:42 pm

"Luigi" napisał(a):
"TTT" napisał(a):

Mają takie samo prawo. Ja jako hetero też nie mogę wziąć ślubu z mężczyzną... a cholernie by mi się to opłacało. Nikt gejowi też nie zabrania wziąć ślubu z kobietą.

No to precyzyjniej, nie mają prawa poślubić osoby, którą kochają.
Awatar użytkownika
Maria

Maria Wto Wrz 25, 2018 4:46 am

Tu nie chodzi o czyjekolwiek prawa , czy o jakąkolwiek diagnoza społeczną. Po prostu firmy chcą wydusić więcej grosza. Często to zwykła ściema, coś w stylu z farbą do włosów, która kosztuje 13 zł, ale ten sam produkt, o identycznym składzie z dopiskiem "dla mężczyzn" już ponad 30 zł. I właśnie mniej więcej o to tu chodzi. Na zachodzie osoby lgbt są po prostu zamożniejsze, nie przynoszą koncernom dochodów z pieluch, czy kosmetyków dziecięcych, bo ich po prostu nie potrzebują. Zatem promuje się jakąś linię kosmetyków, zazwyczaj drogich do tej grupy klentów. To dotyczy również usług na przykład turystycznych. Zatem u nas także postanowiono więcej wydrzeć z portfeli gejów i lesbijek. Tylko czy u nas są oni zamożniejsi? Może mieli szansę być przed wprowadzeniem 500 + . Beneficjentom tego programu coś wzrosło, miesięcznie doszła kasa do budżetu domowego. Bezdzietnym nic nie doszło, kredyt hipoteczne muszą nadal spłacać jedni i drudzy.
Wróć do Badania Marketingowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość