[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Kocham Cię” w walentynkowej kampanii Allegro (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
walentynka

„Kocham Cię” w walentynkowej kampanii Allegro (wideo)

walentynka Czw Sty 28, 2010 7:29 pm

fajna muzyczka
Awatar użytkownika
słodziutka

Re: „Kocham Cię” w walentynkowej kampanii Allegro (wideo)

słodziutka Sob Sty 30, 2010 4:22 pm

super music
Awatar użytkownika
ki

ki Nie Sty 31, 2010 11:09 pm

iouio
Awatar użytkownika
Łuki

Łuki Pon Lut 01, 2010 5:24 pm

Świetna reklama, naprawdę. Powiem szczerze, że dawno takiej nie było chyba. Muzyka wpada w ucho, dzięki czemu jest zapamiętywalna. Podobnie jak obraz. Wszystko dobrze dobrane, jasno i wyraźnie nawiązuje do celu kampanii. Marka serwisu ujawniona dopiero w finale - dobry pomysł, dzięki temu nazwę potencjalny klient też zapamięta. Reklama lekka i przyjemna, nienachalna. Bardzo pozytywnie.
Awatar użytkownika
maciek

maciek Pon Lut 01, 2010 11:40 pm

świetna reklama! Oglądnąłem ją kilka razy -promieniuje od niej pozytywnymi emocjami. A ta dziewczyna od tłumika - wyjątkowej urody! :D
Awatar użytkownika
kapronka6

kapronka6 Śro Lut 03, 2010 8:21 pm

wajna piosenka;)
Awatar użytkownika
Mloda Lewica

Mloda Lewica Czw Lut 04, 2010 10:56 am

Nienawidze tej reklamy! Tak naprawde nigdy nie doczekalem do konca tej tandetnej, badziewiastej i uragajacej wszelkiemu poczuciu smaku mizeroty, zeby zobaczy CO jest reklamowane. Za kadym razem, gdy otwieram strone na interii i wyskakuje mi ten szajs wzywam glosno pracownice najstarszego zawodu swiata i wale w klawiature. To jest jak pop up, jak spam- powinno byc zakazane!!!!
Awatar użytkownika
Mloda Lewica

Mloda Lewica Czw Lut 04, 2010 11:00 am

Nienawidze tej reklamy! Tak naprawde nigdy nie doczekalem do konca tej tandetnej, badziewiastej i uragajacej wszelkiemu poczuciu smaku mizeroty, zeby zobaczy CO jest reklamowane. Za kadym razem, gdy otwieram strone na interii i wyskakuje mi ten szajs wzywam glosno pracownice najstarszego zawodu swiata i wale w klawiature. To jest jak pop up, jak spam- powinno byc zakazane!!!!
Awatar użytkownika
Mloda Lewica

Awatar użytkownika
Mloda Lewica

Awatar użytkownika
Anairda.

Anairda. Czw Lut 04, 2010 1:22 pm

Świetnaa! <3
Awatar użytkownika
filip

filip Pią Lut 05, 2010 11:34 am

czy wie ktos jak się nazywa aktorka od tłumika??
Awatar użytkownika
milus

milus Pią Lut 05, 2010 3:44 pm

ja mam pytanie czy ta piosenka powstala na melodii jakiejs innej? jak tak to na jakiej?
Awatar użytkownika
IOLA1256

IOLA1256 Pią Lut 05, 2010 4:34 pm

cały czas chodzę I JĄ ŚPIEWAM:d
Awatar użytkownika
hycel na malpy

hycel na malpy Sob Lut 06, 2010 12:30 pm

A czy nadal bede musial zmienic przegladarke aby korzystac z allegro. Specjaliscie dyplomowani od serwisu twierdza ze nie mozemy w poprawny sposob korzystac z aukcji bo mamy zle przegladarki. Proponuja Sea Monkey. czy to zart?
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości