[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - "Kochanie przez gotowanie" kolejny raz promuje Winiary (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
jacek

"Kochanie przez gotowanie" kolejny raz promuje Winiary (wideo)

jacek Pią Mar 12, 2010 8:05 pm

to jest kolejne oszustwo! bardzo duzo tych samych nazwisk pojawia sie,caly czas wygrywaja te same nazwiska jezeli panstwo nie wierzycie prosze zobaczyc w zakladce zwyciezcy...ja juz 11 sms wyslalem i nic..pozdrawiam
Awatar użytkownika
olimp

Re: "Kochanie przez gotowanie" kolejny raz promuje Winiary (wideo)

olimp Sob Mar 27, 2010 1:13 pm

To prawda, wystarczy zobaczyć z zakładce zwycięzcy, całą listę nazwisk, którzy wygrywają co losowanie najwyższe nagrody i zobaczymy, że to rodzinka w komplecie... i to nie jedna. OSZUSTWO!!!!
Awatar użytkownika
kanarek

kanarek Czw Kwi 08, 2010 8:13 pm

Zgadzam sie z państwem.to ogromne OSZUSTWO!!! to ma byc sprawiedliwosc w konkursie?w regulaminie jasno pisze ze nie moga byc zadne osoby spokrewnione z kierownikam itd a tu widocznie jest calkiem inaczej,nie wiem co to ma znaczy.ja rowniez wyslalem wiele sms i listow i nic z tego,wiecej razy juz sie na takie cos nie nabiore.
Awatar użytkownika
mari

mari Pon Maj 10, 2010 8:43 pm

A ja wygrałem 3 nagrody i żadnego oszustwa w tym nie ma. Jedni mają większe a jedni mniejsze szczęście. Pracownicy nie mogą brać udziału. Pomyślcie ile osób brało udział w tej loterii, więc nie dziwi mnie, że nie każdy wygrał a to, że wylewacie swoje żale to jest żałosne
Awatar użytkownika
kanarek

kanarek Śro Maj 12, 2010 4:34 pm

jakos wiele nazwisk sie powtarza, prosze spojrzec w kazdym losowaniu jedno nazwisko jest zamieszczone.wedlug ciebie to jest przypadek?otoz rozumiem szczescie szczesciem ale oszustwo rowniez w naszym kraju istnieje
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości