WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Widz 2

Kody QR wracają do łask

Widz 2 Sob Sty 15, 2022 10:18 am

TVN24 zawsze jako pierwsza... no i jak zwykle skopiują i Polsat i Info, bo robią to regularnie np skopiowali od TVN24 programy: Kawa na ławę.. Szkło kontaktowe.. Czarno na białym..Poranek i inne.. A może trochę wladnych pomysłów?
Awatar użytkownika
Widz 2

Re: Kody QR wracają do łask

Widz 2 Sob Sty 15, 2022 10:19 am

TVN24 zawsze jako pierwsza... no i jak zwykle skopiują i Polsat i Info, bo robią to regularnie np skopiowali od TVN24 programy: Kawa na ławę.. Szkło kontaktowe.. Czarno na białym..Poranek i inne.. A może trochę własnych pomysłów?
Awatar użytkownika
Won z terrorem

Won z terrorem Sob Sty 15, 2022 10:59 am

Kod QR to atrybut niewolnika a nie żaden paszport kowidowy.
Tak samo maska na mordzie nie ma żadnego uzasadnienia medycznego ale przypomina niewolnikowi że jest poddanym czyli niewolnikiem.
Awatar użytkownika
Smutna prawda

Smutna prawda Sob Sty 15, 2022 12:39 pm

Jak się nazywasz ja nie mam nazwiska mam kod QR
Awatar użytkownika
Smutna prawda

Smutna prawda Sob Sty 15, 2022 12:39 pm

Jak się nazywasz ja nie mam nazwiska mam kod QR
Awatar użytkownika
miś społeczny

miś społeczny Sob Sty 15, 2022 1:16 pm

Bardzo niebezpieczna technologia. Prędzej czy później cyberprzestępcy wpadną na pomysł naklejania w miejscach publicznych swoich kodów, udających różne pożyteczne usługi, a tak naprawdę ściągających szkodliwe oprogramowanie lub kierujących na strony wyłudzające dane (np. fałszywe logowania do banków).
Awatar użytkownika
donkey

donkey Sob Sty 15, 2022 3:18 pm

Ja zauwazylem kody QR u mnie w kosciele w gablocie z ogloszeniami parafialnymi. Link do strony parafialnej z ogloszeniami. Fajne :D
Awatar użytkownika
Lex media antyPolskie

Lex media antyPolskie Nie Sty 16, 2022 4:14 pm

Powinna być ustawa likwidująca media które sieją propagandowy terror Plandemii niech pseudo dziennikarze obcego kapitału odczują na własnej skórze zamykanie gospodarki i wszelakie ograniczenia
Awatar użytkownika
Lekarz dyżurny

Lekarz dyżurny Nie Sty 16, 2022 8:11 pm

QR kody już zawsze będą się kojarzyć z sanitarystyczną segregacją, żadne ocieplanie wizerunku nie pomoże. Ludzie zobaczyli zagrożenie.
Awatar użytkownika
Hmmm

Hmmm Pon Sty 17, 2022 6:08 pm

Doskonałe oswajania z narzędziem, które docelowo ma nas zniewolić. A żeby nie siać teorii spiskowych to ma pomóc w kontrolowaniu nas :)
Awatar użytkownika
Mocno_zdegustowany

Mocno_zdegustowany Pon Sty 17, 2022 6:21 pm

QR kod uprawniający do wyjścia z domu? wspaniała sprawa. Portal media zachwycony.
Awatar użytkownika
Agnieszka Julia

Agnieszka Julia Pon Sty 17, 2022 11:01 pm

"Widz 2" napisał(a): TVN24 zawsze jako pierwsza... no i jak zwykle skopiują i Polsat i Info, bo robią to regularnie np skopiowali od TVN24 programy: Kawa na ławę.. Szkło kontaktowe.. Czarno na białym..Poranek i inne.. A może trochę wladnych pomysłów?

"Kawa na ławę" to akurat nazwa zgapiona z jednej z lokalnych stacji radiowych, z Polskiego Radia Katowice
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości