WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
PJ

Kogo i czego już nie usłyszymy jesienią w Radiu ZET?

PJ Nie Wrz 10, 2023 8:34 am

#kogonieslychac...
Awatar użytkownika
Fijal

Re: Kogo i czego już nie usłyszymy jesienią w Radiu ZET?

Fijal Nie Wrz 10, 2023 8:35 am

jest mi z tego powodu bardzo wszystko jedno...
Awatar użytkownika
stary

stary Nie Wrz 10, 2023 8:37 am

a czego oczekujecie od menadżerów z czerskiej? szczerości? prawdy? transparentności? no bez przesady oni potrafią znakomicie wytykać błędy innym, sami zawsze czyści i nieomylni
Awatar użytkownika
kopiec kosciuszki

kopiec kosciuszki Nie Wrz 10, 2023 8:56 am

W przypadku tej stacyjki to CZEGO JUZ NIE SLYCHAC TEGO USZOM NIE ZAL
Awatar użytkownika
Demokrata

Demokrata Nie Wrz 10, 2023 9:04 am

#kogonieslychac? To o ktorej protest ws Nowaka i Nosela?
Awatar użytkownika
adam

adam Nie Wrz 10, 2023 9:05 am

"Demokrata" napisał(a): #kogonieslychac? To o ktorej protest ws Nowaka i Nosela?

wolność, równość, deeeemooooookracjaaaaa!!!
Awatar użytkownika
Prezes

Prezes Nie Wrz 10, 2023 9:23 am

A jutro się okaże, że Radio Zet ma najwyższą słuchalność od 9 lat. Fijał zrobił to w 6 miesięcy. A że wywalił Nosela, no miał jaja zrezygnować z tego badziewia, są rzeczy, które przyciągają uwagę, ale zwyczajnie wstyd je emitować w radiu dla dorosłych ludzi.
Awatar użytkownika
Seba

Seba Nie Wrz 10, 2023 9:33 am

Nosel na początku był jeszcze śmieszny, te końcowe które w social mediach mi się wyswietlaly.
Uroki radia i telewizji co pół roku musi być nowe ... świat ewoluuje
Awatar użytkownika
Ewa

Ewa Nie Wrz 10, 2023 9:34 am

Nie, no przecież to jest jakaś aberracja, ze w mediach zmieniają się ramówki j prowadzący. Przecież jeśli coś się pojawia to jest dane już raz na zawsze.

Wirtualne wymysliły sobie weekendowy cykl, żeby pisac o niczym, ale zdobywac kliki. Zawsze to jakis nowy tekst, a że ze styropianu to juz niewazne.
Awatar użytkownika
Prezes

Prezes Nie Wrz 10, 2023 9:43 am

"Seba" napisał(a): Nosel na początku był jeszcze śmieszny, te końcowe które w social mediach mi się wyswietlaly.
Uroki radia i telewizji co pół roku musi być nowe ... świat ewoluuje

No o to właśnie chodzi, Sebie się podoba😜
Awatar użytkownika
Innen

Innen Nie Wrz 10, 2023 11:05 am

"Prezes" napisał(a): A jutro się okaże, że Radio Zet ma najwyższą słuchalność od 9 lat. Fijał zrobił to w 6 miesięcy. A że wywalił Nosela, no miał jaja zrezygnować z tego badziewia, są rzeczy, które przyciągają uwagę, ale zwyczajnie wstyd je emitować w radiu dla dorosłych ludzi.

Od dawna "blisko" słuchałam i słucham Zetki (i innych stacji) i już mam dosyć tego Fijałowego triumfalizmu... (sam się kiedyś chwalił, że pisze komentarze na . :) ), choć chciałabym, żeby miał do tego w przyszłości powody - szczerze życzę, bo lubię Zetkę. A prawda jest taka, że do września nie było żadnych zmian programowych, czyli obecne wyniki (dobre czy złe) to raczej dłuższy efekt zmian z początku tego (chyba? może końcówki ubiegłego) roku (sporo się wydarzyło w muzyce i nie tylko - choć chyba niewiele się o tym mówiło). Ze względu na specyfikę słuchania radia, a przede wszystkim metodologię badnia, to (jako to powiedział klasyk z Czerskiej) "radio jak ocean, długo się nagrzewa...". Tak więc obecne (pierwsze zmiany Fijałowe, ale chyba też Smolarkowe) będzie widać (mam nadzieję na plus, w stosunku do dzisiejszych wyników) dopiero na wiosnę... niechaj wyniki będą wyższe niż obecnie
Awatar użytkownika
.

. Nie Wrz 10, 2023 11:14 am

Kaszanka jest dobra na ciepło z patelni ale nie do słuchania...
Awatar użytkownika
Prezes

Prezes Nie Wrz 10, 2023 11:41 am

"Innen" napisał(a):
"Prezes" napisał(a): A jutro się okaże, że Radio Zet ma najwyższą słuchalność od 9 lat. Fijał zrobił to w 6 miesięcy. A że wywalił Nosela, no miał jaja zrezygnować z tego badziewia, są rzeczy, które przyciągają uwagę, ale zwyczajnie wstyd je emitować w radiu dla dorosłych ludzi.

Od dawna "blisko" słuchałam i słucham Zetki (i innych stacji) i już mam dosyć tego Fijałowego triumfalizmu... (sam się kiedyś chwalił, że pisze komentarze na . ), choć chciałabym, żeby miał do tego w przyszłości powody - szczerze życzę, bo lubię Zetkę. A prawda jest taka, że do września nie było żadnych zmian programowych, czyli obecne wyniki (dobre czy złe) to raczej dłuższy efekt zmian z początku tego (chyba? może końcówki ubiegłego) roku (sporo się wydarzyło w muzyce i nie tylko - choć chyba niewiele się o tym mówiło). Ze względu na specyfikę słuchania radia, a przede wszystkim metodologię badnia, to (jako to powiedział klasyk z Czerskiej) "radio jak ocean, długo się nagrzewa...". Tak więc obecne (pierwsze zmiany Fijałowe, ale chyba też Smolarkowe) będzie widać (mam nadzieję na plus, w stosunku do dzisiejszych wyników) dopiero na wiosnę... niechaj wyniki będą wyższe niż obecnie

Na tym polega sztuka robienia radia, nie trzeba zmieniać ramówki żeby podnieść ratingi.
Awatar użytkownika
julia

julia Nie Wrz 10, 2023 11:46 am

"Prezes" napisał(a):
"Innen" napisał(a):

Od dawna "blisko" słuchałam i słucham Zetki (i innych stacji) i już mam dosyć tego Fijałowego triumfalizmu... (sam się kiedyś chwalił, że pisze komentarze na . ), choć chciałabym, żeby miał do tego w przyszłości powody - szczerze życzę, bo lubię Zetkę. A prawda jest taka, że do września nie było żadnych zmian programowych, czyli obecne wyniki (dobre czy złe) to raczej dłuższy efekt zmian z początku tego (chyba? może końcówki ubiegłego) roku (sporo się wydarzyło w muzyce i nie tylko - choć chyba niewiele się o tym mówiło). Ze względu na specyfikę słuchania radia, a przede wszystkim metodologię badnia, to (jako to powiedział klasyk z Czerskiej) "radio jak ocean, długo się nagrzewa...". Tak więc obecne (pierwsze zmiany Fijałowe, ale chyba też Smolarkowe) będzie widać (mam nadzieję na plus, w stosunku do dzisiejszych wyników) dopiero na wiosnę... niechaj wyniki będą wyższe niż obecnie

Na tym polega sztuka robienia radia, nie trzeba zmieniać ramówki żeby podnieść ratingi.

na tym polega sztuka nic nie robienia i przypisywanie sobie sukcesu z pracy innych, jakież to agorowe
Awatar użytkownika
Tom

Tom Nie Wrz 10, 2023 11:52 am

"julia" napisał(a):
"Prezes" napisał(a):
"Innen" napisał(a):

na tym polega sztuka nic nie robienia i przypisywanie sobie sukcesu z pracy innych, jakież to agorowe

No powiedziec ze Fijal nic nie robi, to trzeba bylo z nim nie pracowac. Mozna sie z nim nie zgadzac, ale ze nic nie robi???
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości