[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Kolejna edycja „The Voice of Poland” dopiero za rok

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Michuu

Kolejna edycja „The Voice of Poland” dopiero za rok

Michuu Śro Lis 25, 2015 2:02 am

- Wszędzie na świecie ten program jest nadawany raz do roku - mówi Wirtualnemedia.pl Jerzy Kapuściński, szef TVP2.

Tak , szczególnie w USA ;p
Awatar użytkownika
ja

Re: Kolejna edycja „The Voice of Poland” dopiero za rok

ja Śro Lis 25, 2015 2:12 am

Must be the Music powinno pójść śladem The Voice i również zrobić półroczną przerwę.
Awatar użytkownika
vlkdjv

vlkdjv Śro Lis 25, 2015 2:54 am

czyli kolejnych edycji juz nie będzie. A przynajmiej - do kolejnego składu parlamentu
Awatar użytkownika
Stefan Ławski

Stefan Ławski Śro Lis 25, 2015 10:04 am

A Pan, dyrektorze Kapuściński to tylko formaty potrafi ludziom serwować , a główkę z móżdżkiem od czego bozia dała ? a może by Pan zaprzągł wreszcie tabuny urzędasów telewizyjnych, którzy zasiadają w setkach gabinetów na pierwszym piętrze molocha przy ulicy Woronicza 17 w Warszawie ? Niech ruszą łbami i wymyśla jakieś sensowne programy. I ważne !!! one maja być dla telewidzów, a nie dla kieszeni pracowników.
Awatar użytkownika
ix

ix Śro Lis 25, 2015 10:12 am

Teraz trzeba trochę poczekać, bo w nowej edycji będą wykonywać pieśni kościelne. Zwycięzca dostanie możliwość nagrania płyty w wytwórni Rydzyk Records w Toruniu. Płyta dostępna będzie w "dobrych parafiach", na terenie całego kraju.
Awatar użytkownika
ja_to_ja

ja_to_ja Śro Lis 25, 2015 10:57 am

Panie dyrektorze, rada na przyszłość: jak pan czegoś nie jest pewien, to niech pan nie używa zwrotów typu "wszędzie na świecie".

Tylko się pan ośmiesza i udowadnia, że nie jest odpowiednim człowiekiem na tym stanowisku.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Śro Lis 25, 2015 12:38 pm

No to się rozwiązała zagadka, że niby Sadowska odchodzi. Nie odchodzi tylko program będzie na jesień jak nie będzie kolidował z jej filmem. To dobra decyzja bo ona trzyma wysoką jakość tego programu jeśli chodzi o jury.
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Śro Lis 25, 2015 12:42 pm

Czekał bym na Bitwę na głosy... a jak nic ciekawego nie będzie, to można będzie na TVN wrócić w sobotnie wieczory. Tak oglądam TVNowe powtórki w niedzielę.
Awatar użytkownika
miau

miau Śro Lis 25, 2015 1:50 pm

A ja łyknę cokolwiek zaserwuje w sobotę Dwójka i Polsat, bo TVN-u w soboty nie oglądam. Nie cierpię duetu Prokop-Hołownia, skopiowanego z brytyjskiego "Mam Talent". W UK prowadzący są śmieszni nie nawracają na siłę, a Hołownia widać, że przechodził jakieś kursy "bycia śmiesznym". Także czekam na nowości Dwójki.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: erehmerweld oraz 19 gości