[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Kolenda-Zaleska: Irytuje mnie absolutna jednostronność

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
internauta

Re: Kolenda-Zaleska: Irytuje mnie absolutna jednostronność

internauta Czw Wrz 22, 2011 1:19 am

Bardzo ciekawe, teraz obiektywna ocena Wiadomosci jest uwazana za przesadna....Dodac nalezy, ze jak serwisy TVP sa po ktorejs ze stron to tez jest zle...Totalnie podwaza to zasady jakimi kierowac powinien sie dziennikarz...
Awatar użytkownika
Mela

Mela Czw Wrz 22, 2011 2:21 am

W Wiadomościach to faktycznie niezbyt mądre czy ładne osoby siedzą i zazdroszczą tylko Zaleskiej... Justyna Dobrosz jest najlepsza - każdy krok Zaleskiej kopiuje i podrabia, jak tak można? Co ona sobą reprezentuje, córka byłego posła niech się pochwali z rekomendacji kogo tam weszła...
Awatar użytkownika
opos

opos Czw Wrz 22, 2011 6:15 am

Himalaje hipokryzji.
Awatar użytkownika
witek

witek Czw Wrz 22, 2011 6:57 am

"dziennikarstwo" obiektywne pani Kolendy? Hi, hi
Awatar użytkownika
Lubelak

Lubelak Czw Wrz 22, 2011 7:24 am

Brak słów jak tej pani się słucha!!!!Mówi coś o obiektywizmie niech spojrzy na Tvn24
Awatar użytkownika
Kane

Kane Czw Wrz 22, 2011 7:27 am

Co za hipokryzja, to wszystko z ust dziennikarza, który robił wrzutki, żeby oczernić Kaczora.
Awatar użytkownika
lefer

lefer Czw Wrz 22, 2011 7:34 am

Kolenda-Zaleska opowiada o obiektywizmie dziennikarskim. To mniej więcej tak, jakby Hitler opowiadał o miłosierdziu.
Awatar użytkownika
okopan

okopan Czw Wrz 22, 2011 7:38 am

Uhahahahaha... Dawno sie tak nie usmiałem... Pani kolenda poucza.... Uhahahahaha....
Awatar użytkownika
qqq

qqq Czw Wrz 22, 2011 7:43 am

Ta Pani sama siebie nie lubi?
Awatar użytkownika
PePe

PePe Czw Wrz 22, 2011 7:45 am

"...W dziennikarstwie politycznym irytuje mnie absolutna jednostronność..."
I kto to mówi ?
Nie mogę tego czytać.

Ta Pani słynie jeszcze z konfabulacji, to zdanie to najlepszy tego dowód.
A tego to ja w dziennikarstwie politycznym nie lubię.
Awatar użytkownika
doris.b

doris.b Czw Wrz 22, 2011 7:54 am

Ja chyba śnię. Niech mnie ktoś obudzi!!!
Awatar użytkownika
on

on Czw Wrz 22, 2011 7:58 am

Nie wiem kto się bardziej skompromitował. Ona wygadując te bzdury o swoim obiektywiźmie, czy dziennikarz który słuchał i spisał te brednie... Takie wywiady nadają się do kosza...
Awatar użytkownika
Mix

Mix Czw Wrz 22, 2011 8:00 am

Od kiedy i gdzie jest ta obiektywność pani Kolendy?
Papier wszytko przyjmie, a fakty skrzeczą.
Awatar użytkownika
dziennikarka

dziennikarka Czw Wrz 22, 2011 8:09 am

Pani Katarzyno, bardzo Panią szanuję, ale wolę, żeby informacje były w pierwszej kolejności "do bólu poprawne", a dopiero w drugiej - "ciekawe". Najpierw treść, potem forma. Najpierw rzetelność, bezstronność, potem formalne fajerwerki. Grzechem mediów komercyjnych jest właśnie pogoń za atrakcyjną formą, a to prowadzi do wyścigu za sensacją, wyciągania z kontekstu "atrakcyjnych" wypowiedzi, w tym zgiełku gubi się treść i pełnia informacji. Kiedy oglądam "Fakty" mam wrażenie, że oglądam informacyjny show, kiedy oglądam "Wiadomości", mam to czego oczekuję - wiadomości. Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
drugi

drugi Czw Wrz 22, 2011 8:10 am

"W dziennikarstwie politycznym irytuje mnie absolutna jednostronność, niczym nie wytłumaczalna agresja, mało elegancka złośliwość oraz prezentowane przekonanie, że jak rząd Tuska coś robi, to na pewno robi źle. A jak robi coś PiS, to na pewno robi dobrze"

żart dnia, co tam dnia, ROKU!.
Najgorsze jest to że KolZal zapewne w to wierzy co mówi.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 121 gości