WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Sebastian

Kolenda-Zaleska przerwała wywiad w „Faktach po Faktach” z Żalkiem po słowach, że LGBT to nie ludzie

Sebastian Pią Cze 12, 2020 10:11 pm

Nie lubię i nie trawię tego polityka.
Awatar użytkownika
m.

Re: Kolenda-Zaleska przerwała wywiad w „Faktach po Faktach” z Żalkiem po słowach, że LGBT to nie ludzie

m. Pią Cze 12, 2020 10:17 pm

Zapraszają takie indywidua do TVN24 i potem się dziwią żże mówią to co mówią. Od miesięcy tam masa gości tego pokroju, że się słuchać nie daje. Dlatego coraz rzadziej oglądam TVN24, zwłaszcza taki Piasecki gra z PiS do jednej bramki.
Awatar użytkownika
szokkkk

Re: Kolenda-Zaleska przerwała wywiad w „Faktach po Faktach” z Żalkiem po słowach, że LGBT to nie ludzie

szokkkk Pią Cze 12, 2020 10:25 pm

przerwala.mu w pol zdania nie dajac powiedziec co chcial i.manipulujac jego wypowiedz po czym zakonczyla z nim rozmowe. jestem zazenowana. szok ze cos takiego sie wydarzylo. zaloze sie ze wszyscy ktorzy koembtuja w onecie i tvn24 nie widzielibtego wywiadu. w ten sposob mlzna zmanipulowac wszystko. chodzilo.mu i yo.ze.lgbt to nie.ludzie tylko ideologia a nie o obrazanie.ludzi bo.mowil ze geje i lesbiji zawsze byli takze przed lgbt
Awatar użytkownika
Slbli

Slbli Pią Cze 12, 2020 10:25 pm

Paczka ty to już zamilcz, wracaj do butelki
Awatar użytkownika
Bolek Pif-Paf

Bolek Pif-Paf Pią Cze 12, 2020 10:29 pm

Telewizyjna demokracja w całej okazałości.
Kiedyś ta dziennikarka była entuzjastką Pokolenia JPII...
Awatar użytkownika
L

L Pią Cze 12, 2020 10:35 pm

Nie lubię Zamka, ale to jest zwykle nieporozumienie. Stara żaba robi z siebie gwiazdę.
Awatar użytkownika
burek

burek Pią Cze 12, 2020 10:39 pm

Długo trzeba było czekać, żeby w końcu posłali na drzewo tę kreaturę. Następnym etapem jego "rozwoju" byłaby pewnie defekacja na antenie, ale tego widoku już nam może oszczędzą.
Awatar użytkownika
Maja

Maja Pią Cze 12, 2020 10:44 pm

aaaale slabe. czekala na ten zbitek słów i odpaliła inbę. prymitywne i destrukcyjne, niezaleznie od poglądów.
Awatar użytkownika
Śmiechu warte

Śmiechu warte Pią Cze 12, 2020 10:44 pm

Teraz sobie pomyślcie jaki był by krzyk jazgotu TVNu lub GW gdyby jakieś prawicowe medium wyprosiło gościa ze studia od razu krzyczeli by że to skandal że goście mają cenzurę i nie mogą wyrażać własnych POglądów
Awatar użytkownika
Gonau

Re: Kolenda-Zaleska przerwała wywiad w „Faktach po Faktach” z posłem Porozumienia po słowach, że LGBT to nie ludzie

Gonau Pią Cze 12, 2020 10:59 pm

Prawdę powiedział. Jak można być na raz lesbijką, gejem i BT?
Awatar użytkownika
Nina

Re: Kolenda-Zaleska przerwała wywiad w „Faktach po Faktach” z posłem Porozumienia po słowach, że LGBT to nie ludzie

Nina Pią Cze 12, 2020 11:10 pm

Moim zdaniem p. Żalek został potraktowany przez ekipe wydających FpF troche instrumentalnie. Spodziewali sie napewno jak sie będzie zachowywał i jakie debilizmy głosił, mimo to zapraszają takich ludzi żeby zrobić political show. Drugiego gościa oczywiscie mając w backupie. Nie dostrzegam tu żadnej klasy red. tylko przygotowany wcześniej plan p.t." a co zrobimy jeśli..."

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
3cityBOY

3cityBOY Pią Cze 12, 2020 11:16 pm

Gościu logicznie jej wytłumaczył o co mu chodzi, a ta babka tego nie rozumie. Beka. Z gunwo chcą ukręcić bat na PiS, ale tak się nie da, to jest prymitywne bardzo pani redaktor, i ta mina oburzona, pasowała by w PRL.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Pią Cze 12, 2020 11:21 pm

Pan Jacek kiedyś należał jak Gowin do Platformy Obywatelskiej.
Ukarany za wstrzymanie się od głosu wraz ze swoimi ówczesnymi dwoma kolegami.
Oglądałem kiedyś pewne rzeczy, co komu przeszkadza inna orientacja?
Każdy ma swoje ego i symbol, np. dla biseksualnych jest specjalny trójkąt w sensie figury geometrycznej.
Awatar użytkownika
mm

mm Pią Cze 12, 2020 11:24 pm

@szokkk. Idąc twoim tokiem rozumowania to, heter0seksualizm to nie ludzie, tylko ideologia. Brawo ty.
Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Pią Cze 12, 2020 11:33 pm

Coś mi się widzi że Pan chciał celowo wyprowadzić panią redaktor z równowagi i dlatego rozmowa się skończyła ta cała sytuacja stanie się jutro jednym z głównych tematów w Wiadomościach ci pisowcy dzienikarze zrobią z tego użytek aby wbić po raz kolejny szpile dla TVN-u i poraz kolejny bronić polityków zjednaczonej prawicy jako wielce pokrzywdzeni przez komercyjne media.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 50 gości