WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
gołota

Re: Komornik na wniosek Michalczewskiego zajmuje napoje Tiger

gołota Czw Gru 09, 2010 10:38 pm

darek jest żenujący
Awatar użytkownika
ja

ja Pią Gru 10, 2010 12:49 am

żęnujący cz nie ale ma rację. Jeśli w umowie było takie zastrzeżenie to jak najbardziej się z nim zgadzam
Awatar użytkownika
Tiger

Tiger Pią Gru 10, 2010 10:38 am

Panie Michalczewski Tygrysie. Jeśli uważa Pan, że tygrysowa ksywka jest aż tak wyjątkowa, to następnym krokiem powinno być wytoczenie procesu wytwórni Disneya za Tygryska z Kubusia Puchatka i producentowi piwa Tiger z Chin- piłem kiedyś te siki tygrysowe i za takie zepsucie piwa kop w dupę im się należy oraz powinno im się zabronić używania nazwy Tiger kojarzącej się na całym globie tylko i wyłącznie ze wspaniałym Panem Michalczewskim Tygrysem.
Awatar użytkownika
Ja sam

Ja sam Pią Gru 10, 2010 10:40 am

O cholera! Przez pomyłkę użyłem słowa "Tiger" jako swojego nicka- nie zwróciłem uwagi, że to miejsce na nick, a nie na temat. Przepraszam za to Pana Michalczewskiego Tygrysa i liczę na wyrozumiałość. To się więcej nie powtórzy, więc proszę powstrzymać się od wysyłania do mnie komornika. Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
PR

PR Pią Gru 10, 2010 11:09 am

Sorki ale co za cep pisał ten artykuł?? Nie wynika z niego jakie prawa naruszyła firma. To co reklamuje Kubica nie ma przeciez w nazwie TIGER. O co więc chodzi? Może firma obiecała, że nie będzie innego napoju produkować???
Awatar użytkownika
Koniuszko

Koniuszko Pią Gru 10, 2010 5:07 pm

Jak ktoś ma wątpliwości, gdzie leży racja, to tu jest więcej:
http://forsal.pl/artykuly/471051,kto_ma ... igera.html

Do gołoty i Tigera - nie rozumiecie tego? Producenci napoju, umówili się z Michalczewskim kiedyś, że wykorzystają jego wizerunek i ksywę, a w zamian dostanie prowizję od sprzedaży. Po latach okazało się, że napój Tiger to jest żyła złota, a sama prowizja to kilka milionów złotych, więc chcą faceta kopnąć w tyłek i przestać ją płacić.
Awatar użytkownika
GAŁAZKA

GAŁAZKA Pią Gru 10, 2010 10:51 pm

Gdyby nie chciwość Pana Michalczewskiego i Gałęzewskiego,który dochrapał się stanowiska vice prezesa food care i otworzył konkurencyjną firmę pod nazwą oshee,to byłoby wszystko okey.ale teraz kase potrzebuje na produkcję oshee i stąd ta walka o markę Tiger,która przynosi taki dochód.Tylko Panie Gałęzewski,tymi metodami co w Food Care daleko nie zajedziesz.Nawet jeżeli z D.Michalczewskim wygracie walkę o markę,to smród po Was i tak pozostanie na rynku.
Awatar użytkownika
i wszystko jasne!

i wszystko jasne! Sob Gru 11, 2010 12:15 am

Komunikat agencji:

"Szanowni Panstwo,
dzialania Pana Michalczewskiego podjete w ostatniach dniach mogą być zwiazane z planami uruchomienia samodzielnej produkcji napoju Tiger.
W tym celu Pan Michalczewski może wykorzystac powiazania biznesowe jakie laczyly go z wlascicielami spolki Oshee.
Dla potwierdzenia bliskich stosunków lączacych panow Michalczewskiego i Gałęzewskiego (Oshee) przesyłam KRS jednej ze wspolnych społek.
W tej konkretnej spolce nie ma pana Michalczewskiego ale jest (była) jego prawa reka z Fundacji Rowne Szanse - Tomasz Wolsztyniak.
W KRS widać historie ich wspolnych interesow.
A co z tego może wynikać to łatwo się domyslić."

Agnieszka Krawczyńska, agencja TBWA

Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
Znak TIger należy do Michalczewskiego

Znak TIger należy do Michalczewskiego Sob Gru 11, 2010 9:31 am

Darek Michalczewski jest właściciele znaku towarowego TIGER, który został zarejestrowany przez niego przed podjęciem współrpacy z Foodcare. Foodcare był jedynie producentem tego produktu. Włodarski musiał odprowadzać opłatę licencyjną za możliwosć korzystania ze znaku Tiger. Pan Włodarski od kilku lat za wszelką cenę starał się ukraść ten znak poprzez:
1. Próby rejestrowania na siebie modyfikacji tego znaku bez wiedzy Darka Michalczewskiego - jest to przestępstwo
2. Zdjecie z opakowań wizerunku Darka bez jego wiedzy - naruszenie umowy.
Miarka się przebrała i widocznie Michalczewski chce znaleźć uczciwych współpracowników.
Awatar użytkownika
energy

energy Sob Gru 11, 2010 9:51 am

oga Agencjo TBWA,
za rozpuszczanie takich informacji powinniście wiedzieć co może wam grozić. Najpierw poprawcie błędy w oświadczeniu - jest tam kilka idiotycznych sformułowań i literówek. Po drugie ciekawe czy Pan Włodarski wam płaci :-))) może działacie dla niego pro bono. Bardzo się dziwie jak można pracować dla takiego oszusta i trzymać jego stronę. Przecież to jeden wielki przekręt - okrada ludzi, siedział w więzieniu za lewe faktury, przegrał wiele procesów o podrabianie innych produktów. Teraz odchodzi od nich 14 dyrektorów i Pani Tereska z Zarządu :) Ngine się nie sprzedaje, no brawo.. Życzę powodzenia :)
Awatar użytkownika
byly pracownik

byly pracownik Sob Gru 11, 2010 9:54 am

Branża powinna już dawno odwrócić się od Foodcare. Przecież Włodarski to oszust, zobaczcie jaka rotacja jest w firmie, nikt pół roku nie wytrzymuje, Nie płaci pracowniko i podwykonawcom, okrada ludzi, siedział w pierdlu za wyłudzane faktury, Teraz odchodzi od nich 14 dyrektorów. Nic dziwnego że chciał przekręcić Darka Michalczewskiego, myślał, że uda mu się, ale naiwność. Foodcare jest spalony w biznesie
Awatar użytkownika
bokser

bokser Sob Gru 11, 2010 9:57 am

Przynajmniej Tiger pomaga biednym dzieciom poprzez Fundację Równe Szanse, co roku kilkadziesiąt potrzebujących otrzymuje stypendia sportowe. Odkąd pamietam Darek zawsze wspierał potrzebujących. Jak na to idą pieniądze z Tigera to ja to rozumiem. Przez Włodarskiego przemawia zachłanność
Awatar użytkownika
drink

drink Sob Gru 11, 2010 9:58 am

Szkoda tylko tych agencji które pracują dla Foodcare. współpraca za chwilę sie skończy a takeigo klienta w portfolio mieć to tylko wstyd. Pewnie Wiesław ma trudności z płatnościami, ale to normalne
Awatar użytkownika
robot

robot Nie Gru 12, 2010 1:58 pm

Przynajmniej kasa z Tigera idzie na stypendia dla dzieciakó biednych. A ten pseudo biznesmen Wiesław Włodarski przepuszczałby na dziewczynki. Nawet pracownikom nie płaci. Popieram Darka bo to co robi jest godne podziwu. Mógłby brać wszystko dla siebie, a tam dzieli się z potrzebujacymi. Darek trzymaj sie
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 6 gości