WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Kazioffline

Re: Koncert „Muzyczne Hity Teleexpressu” na żywo w TVP1. Zaśpiewają Piaseczny, Lady Pank i Szpak

Kazioffline Pią Sie 19, 2016 9:44 am

TVP...Kto się tam pokazuje,tego ja nie szanuję.
Awatar użytkownika
Jacek

Re: Koncert „Muzyczne Hity Teleexpressu” na żywo w TVP1. Zaśpiewają Piaseczny, Lady Pank i Szpak

Jacek Pią Sie 19, 2016 6:50 pm

Mam nadzieje ze Stachursky zaśpiewa Chłostę. Kocham Chloste.
Awatar użytkownika
Złośnica

Złośnica Pią Sie 19, 2016 10:28 pm

Rzeczywiście, to Michał Szpak jest numerem jeden. Nie jestem fanką ale na tle pozostałych wykonawców...
Awatar użytkownika
STYX

STYX Sob Sie 20, 2016 12:26 pm

Gwiazdy godne pisowskiego badziewia....
Awatar użytkownika
Al

Al Sob Sie 20, 2016 4:44 pm

No musze przyznac ze dream on szpaka swietne.czapki z glow.reszta jakos nie poderwala towarzystwa
Awatar użytkownika
Judyta

Judyta Sob Sie 20, 2016 10:22 pm

Tylko na Szpaka wszyscy czekali, jest zajebisty!
Awatar użytkownika
Chatrinne

Chatrinne Sob Sie 20, 2016 10:27 pm

Dobrze że był Szpak, bo uratował tą imprezkę,reszta .........szkoda gadać!
Awatar użytkownika
Janusz

Janusz Nie Sie 21, 2016 12:10 am

Dream on bylo genialne ten mlody jest swietny.dzis specjalnie ogladalem powtorke zeby uslyszec go ponownie
Awatar użytkownika
Ewa

Ewa Nie Sie 21, 2016 1:23 am

Świetny występ Michała na żywo!
Awatar użytkownika
Arek

Arek Nie Sie 21, 2016 12:00 pm

Dream on to moj ulubiony kawalek i powiem szczerze ze nie znalem tego szpaka a tu taka petarda.dzieki
Awatar użytkownika
Jurek

Jurek Nie Sie 21, 2016 1:29 pm

Cieszę się, że w koncu panowie zmieniają zdanie o Szpaczku i doceniają jego talent.Kto nie był , niech pójdzie na koncert, jest bardzo rockowo, niesamowity wokal na żywo, wokalizy,kilka oktaw. Naprawdę trzeba zapomnieć jego nie przez wszystkich akceptowany wizerunek sprzed lat i docenić to co robi teraz po fenomenalnym powrocie.Nie zmarnował tych lat. Pełny podziw.
Awatar użytkownika
Olek

Olek Nie Sie 21, 2016 2:38 pm

Szpak był gwiazdą , jego Dream On szczęka opada.Markowski teź mnie wzruszył a reszta niskiego lotu.
Awatar użytkownika
Betty

Betty Nie Sie 21, 2016 3:21 pm

Byłam na koncercie Szpaka we Władysławowoie.Do tej pory mam ciary.Może pojadę do Łodzi.W Warszawie na Torwarze będę na pewno.
Awatar użytkownika
Beata

Beata Pon Sie 22, 2016 12:16 pm

Byłam na koncercie w Uniejowie. Zgadzam się z moimi przedmówcami. Michał Szpak wypadł najlepiej. Reszta... szału nie ma...
Awatar użytkownika
no

no Pon Sie 22, 2016 6:07 pm

Marek Sierocki jest trwalszy niż Lenin. Z TVP wylecieli już chyba prawie wszyscy z tamtego okresu. Prywatnie to może sympatyczny gość, ale ws. zawodowych chyba najbardziej niekompetentna osoba w mediach publicznych. Jednak prowadzenie gal disco polo zdecydowanie bardziej do niego pasuje.
Co do imprez - wytwórnie płacą, a media lasnują... a media publiczne w ostatnich latach wydają się kierować zyskiem a nie misją. Jak nie Kupicha śpiewający utwory wykonywane przez Gienia Bodo, to pacynki wytwórni katujące np. utwory wykonywane przez ŚP A. Zauchę.
Towarzystwo wzajemnej adoracji - sługi za szlugi.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości