[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Koncesja w Radomiu dla spółki MOC FM

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Fm

Koncesja w Radomiu dla spółki MOC FM

Fm Pon Kwi 08, 2019 1:30 am

Wreszcie Radom nie będzie kojarzył się tylko z disco polo. No chyba, że wkroczy tam - oby nie - hmmm Magda Gessler polskiej radiofonii (tak sam o sobie mówi)
Awatar użytkownika
Radiofan

Re: Koncesja w Radomiu dla spółki MOC FM

Radiofan Pon Kwi 08, 2019 9:48 am

Zdarzyło mi się słuchać ich przez internet i całkiem fajnie brzmią. Oby nie było tyle reklam co w Rekordzie który mógłby zmienić nazwę na Radio Reklama ☺
Awatar użytkownika
Kawka

Kawka Pon Kwi 08, 2019 10:28 am

Z postu powyżej zrozumiałem , że kiedyś to radio już nadawało na FM a potem sprzedało się ESCE . Jeżeli, tak było , to koncesję powinien dostać ktoś inny , gdyż ci państwo znowu po roku dwóch "opylą" koncesję na rzecz jakiejś ogólnopolskiej stacji . Czy po to ją dostali ?
Awatar użytkownika
Maciej z Radomia

Maciej z Radomia Wto Kwi 09, 2019 2:48 pm

Talarki już mają wrzody po tym newsie :D
"Magda Gessler polskiej radiofonii" tu jest spalony i nie musimy się obawiać disko z pola na falach RR. :)
Awatar użytkownika
Antytatar

Antytatar Pią Kwi 12, 2019 12:06 am

"Maciej z Radomia" napisał(a): Talarki już mają wrzody po tym newsie
"Magda Gessler polskiej radiofonii" tu jest spalony i nie musimy się obawiać disko z pola na falach RR.

Startowali z trzech firm, może skończy się dominacja tej wsi w radomskich mediach.
Kibicuję Radiu Radom. Oby przykryli czapką Talarków
Awatar użytkownika
Robert

Robert Śro Kwi 17, 2019 8:51 pm

"Antytatar" napisał(a):
"Maciej z Radomia" napisał(a): Talarki już mają wrzody po tym newsie
"Magda Gessler polskiej radiofonii" tu jest spalony i nie musimy się obawiać disko z pola na falach RR.

Startowali z trzech firm, może skończy się dominacja tej wsi w radomskich mediach.
Kibicuję Radiu Radom. Oby przykryli czapką Talarków
Napisz jeszcze pod trzecim nickiem może orgazmu doznasz, ja poczekam co nowe radio pokaże i się wypowiem, a wydaje mi się że wrzody to ty masz w miejscu gdzie normalni i uśmiechnięci maja narząd do myślenia
Awatar użytkownika
Zenek

Zenek Wto Maj 07, 2019 7:43 am

To nie jest to "Radio Radom" co było kiedyś w Radomiu. Poprzednik to był twór samorządowy, ten jest prywatny. Tworzą go 2 osoby, które pracowały w RR kiedyś, ale to tylko one. Nie wiem czemu uzurpują sobie prawa do jakiejś spuścizny po samorządowym radiu, które tworzyło znacznie więcej osób niż te wspomniane 2. W każdym razie życzę im dobrze.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 169 gości