WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Thor

Konflikt w Agorze to starcie „budowniczych demokracji” z „bezdusznymi królami Excela”

Thor Pią Lis 26, 2021 7:04 am

Przepraszam najmocniej - sformułowanie, że na tym sporze "stracą wszyscy" jest nieprawdziwe. Na tym sporze zyskamy wszyscy. Polska zyska. Najpiękniejszy scenariusz ma miejce - sami się za łby chwycili. Myślałem, że doprowadzi do tego tak za dwa lata spadek sprzedaży tego sekciarskiego biuletynu Totalnej Opozycji do 10 tysięcy, a tu taka przyjemna niespodzianka.
Awatar użytkownika
mikado

Re: Konflikt w Agorze to starcie „budowniczych demokracji” z „bezdusznymi królami Excela”

mikado Pią Lis 26, 2021 8:17 am

To jest żenada, że w tym tekście SSakiewicz i Warzecha robią za autorytety i ekspertów. Osobnicy tego pokroju powinny być izolowani.
Awatar użytkownika
Razik

Re: Konflikt w Agorze to starcie „budowniczych demokracji” z „bezdusznymi królami Excela”

Razik Pią Lis 26, 2021 8:41 am

Zarząd Agory robi jedyny możliwy ruch (spóźniony o co o najmniej 3lata): pozbycie się GW to jedyna szansa na przetrwanie koncernu.
Awatar użytkownika
Opinia

Opinia Pią Lis 26, 2021 9:01 am

Sytuacja GW wygląda tak: wśród serdecznych przyjaciół psy zająca zjadły. Gazeta, która przez lata zaszczuwala innych i odmawiała im prawa głosu lub wręcz istnienia (RTL7, media konserwatywne), wyśmiewała problemy innych teraz sama zmaga się z tym... Adam udaje głupka, że nic nie rozumie a wie, że sam do tego doprowadził. Najgorsze dla GW jest to, że znikad pomocy, wszyscy się cieszą z jej kłopotów nawet " przyjaciele"...
Awatar użytkownika
jac

jac Pią Lis 26, 2021 9:03 am

Dziadorstwo do lamusa a świat będzie lepszy.
Awatar użytkownika
Sami chcieli

Sami chcieli Pią Lis 26, 2021 9:04 am

A przypadkiem Wyborcza to nie parła do połączenia z gazeta.pl pełną parą, dopóki się nie okazało, że to nie ci dwaj cyfrowi analfabeci będą tym połączonym tworem zarządzać? I wciągnęli w to Michnika, żeby broniąc "niezależności Wyborczej" uratował ich stołki i kasę, no i może przy okazji załatwił jednak te odprawy i samochody służbowe?
Awatar użytkownika
Berni

Berni Pią Lis 26, 2021 9:04 am

Nie czuję, bym tracił na tym sporze. Wyborcza to gazeta kodziarzy i błyskawic. Zero ., zero rzetelności. Wszystko dla ideologii.
Zaznaczam, że nic nie mam do zwykłych dziennikarzy GW. Każdy musi z czegoś żyć.
Awatar użytkownika
Munio

Munio Pią Lis 26, 2021 9:40 am

Prawicowi publicyści - najlepsi do komentowania spraw w prawdziwych mediach. Sami mają tyle sukcesów, nagrodzone reportaże, wysokie standardy rzetelności, miliony czytelników, poważanie branży, biznesowe wyżyny, zyliardy subskrypcji :D To właśnie oni wiedzą, jak jest i ma być w agorze
Awatar użytkownika
Mój nick

Mój nick Pią Lis 26, 2021 9:41 am

Muszę się upewnić, że jest nowa dostawa popcornu. Kolejny dzień, kolejny News z GWna.
Awatar użytkownika
los

los Pią Lis 26, 2021 10:09 am

Pamiętajcie tylko, by nie kupować popcornu. Na popcornie stoi budżet Agory.
Awatar użytkownika
czytelniczka

czytelniczka Pią Lis 26, 2021 10:10 am

Przecież gazeta wychodzi i ma się nieźle, jest niezależna o czy mogą świadczyć choćby treści opisujące działania zarządu. wygląda mi ten konflikt na walkę o stanowisko jednego pana z którym z jakiegoś powodu kierownictwo Agory nie chce pracować i ma do tego prawo. Ciekawe, że poza Sakiewiczem i Warzechą nikt z branży nie zdecydował się na komentarz pod nazwiskiem
Awatar użytkownika
geniusz

geniusz Pią Lis 26, 2021 10:13 am

Kurski może bez limuzyny, ale nadal ma robotę niech więc się skupi na swoich obowiązkach a nie na jątrzeniu
Awatar użytkownika
Dakin

Dakin Pią Lis 26, 2021 10:14 am

To zwykła wojna leśnych dziadków z biznesmenami, wiadomo kto ją wygra , po co dorabiać do tego ideologię.
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Pią Lis 26, 2021 10:20 am

Chyba lepszy król Excela niż król Powerpointa.
Proponuję kubeł zimnej wody na głowę lub 7 lat w Tybecie, może gorączka zejdzie.
Awatar użytkownika
mam prenumeratę gw

mam prenumeratę gw Pią Lis 26, 2021 10:23 am

obserwuje ten cyrk od czerwca, to wyborcza zaczęła wywlekanie brudów na zewnątrz i to redakcja eskaluje problem, nie dziwie się że zarząd w końcu zaczął mówić o kulisach tego konfliktu
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości