WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Tomek

Koniec CNN+. Warner Bros. Discovery zamyka serwis po miesiącu

Tomek Pią Kwi 22, 2022 6:50 am

Co za geniusze tam pracuja. 5.99 dolca za kanal informacyjny? Chyba kogos pogielo.
Awatar użytkownika
Xyz

Re: Koniec CNN+. Warner Bros. Discovery zamyka serwis po miesiącu

Xyz Pią Kwi 22, 2022 7:18 am

U nas cena za TVN24 GO jest wyższa - 30 zł (ok. 7 USD). Wiedzą, że to cena z kosmosu i dlatego stosują wieczną promocję 10 zł (2,3 USD). Mnie interesuje, co Warner Discovery uczyni z Player i z TVN24 GO? Zamknie obydwa serwisy i wrzuci treści do HBO Max?
Awatar użytkownika
Hora

Hora Pią Kwi 22, 2022 8:51 am

"Xyz" napisał(a): U nas cena za TVN24 GO jest wyższa - 30 zł (ok. 7 USD). Wiedzą, że to cena z kosmosu i dlatego stosują wieczną promocję 10 zł (2,3 USD). Mnie interesuje, co Warner Discovery uczyni z Player i z TVN24 GO? Zamknie obydwa serwisy i wrzuci treści do HBO Max?

Mnie też to ciekawi. Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić,by w HBO Max czy jakkolwiek to się będzie nazywało, można było oglądać Monikę Olejnik! Liczę, że TVN24Go zostanie.
Awatar użytkownika
lolo

lolo Pią Kwi 22, 2022 9:18 am

Do autora tekstu:
Alex MacCallum to kobieta.
Awatar użytkownika
dk

dk Pią Kwi 22, 2022 2:25 pm

Amerykanie się poznali na kłamstwach CNN, więc efekt jest. Nie dla cnn i podobnej manipulacji.
Awatar użytkownika

Pią Kwi 22, 2022 4:41 pm

300m USD w piach. Oj te korpo… życie by było piękniejsze gdyby ludzie w korporacjach myśleli a nie tylko zajmowali się politykom wewnętrzna i kto do kogo raportuje i donosi
Awatar użytkownika
Bez

Bez Nie Kwi 24, 2022 5:54 am

Playerze bój się!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 49 gości