WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gal

Koniec drukowanego „Komputer Świata”, RASP stawia na jego serwis internetowy

Gal Wto Cze 21, 2022 4:07 pm

Idzie likwidacja tytułu? Bo zyski spadną.
Awatar użytkownika
czas

Re: Koniec drukowanego „Komputer Świata”, RASP stawia na jego serwis internetowy

czas Wto Cze 21, 2022 4:15 pm

teraz jeszcze czas na przegląd i auto świat
Awatar użytkownika
Tomek Atomek

Re: Koniec drukowanego „Komputer Świata”, RASP stawia na jego serwis internetowy

Tomek Atomek Wto Cze 21, 2022 4:15 pm

"Gal" napisał(a): Idzie likwidacja tytułu? Bo zyski spadną.

Idzie biznes w subskrypcję, za 24 złote miesięcznie masz dostęp do 6 gazet, w tym tez i KŚ
https://mediaklub.pl/subskrypcja?tpcc=c ... 34187-6f2f
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Wto Cze 21, 2022 4:33 pm

24 lata pisali ogolniki i poradniki dla idiotow. Da sie? Da sie.
Awatar użytkownika
bison616

bison616 Wto Cze 21, 2022 4:34 pm

Skoro nie ma popytu, to nie ma sensu dokładać do interesu.
Awatar użytkownika
Gniewko z Posnania

Gniewko z Posnania Wto Cze 21, 2022 5:10 pm

Przecież Chip dalej działa, ktoś inny to prowadzi czy jak?
Awatar użytkownika
nie działa

nie działa Wto Cze 21, 2022 5:11 pm

"Gniewko z Posnania" napisał(a): Przecież Chip dalej działa, ktoś inny to prowadzi czy jak?

nie działa od dawna
Awatar użytkownika
PL♡UA

PL♡UA Wto Cze 21, 2022 5:14 pm

Czas na Newsweeka.
Awatar użytkownika
Konsument

Konsument Wto Cze 21, 2022 5:17 pm

Szkoda
Awatar użytkownika
jak

jak Wto Cze 21, 2022 5:53 pm

Ich serwis internetowy bez przerwy się zajmuje tym czego w nazwie nie ma. Wojskiem na przykład. Co to ma z komputerami wspólnego niby?
Awatar użytkownika
co

co Wto Cze 21, 2022 5:55 pm

"jak" napisał(a): Ich serwis internetowy bez przerwy się zajmuje tym czego w nazwie nie ma. Wojskiem na przykład. Co to ma z komputerami wspólnego niby?

wszystkie serwisy technologiczne piszą teraz o technologiach wojskowych, promocjach z biedronki i ufo, najwyraźniej to ludzie chcą czytać, smutne czasy
Awatar użytkownika
Fan CD ACTION

Fan CD ACTION Wto Cze 21, 2022 7:17 pm

Niemiecki RASP skupia się tylko na Onecie i innych stronach które lubią krytykować Polskość i nie chcą się już zajmować "Komputer Świat" zachodzi natomiast jedno pytanie w gazecie papierowej zawsze była płyta z różnymi programami a teraz niby jak chcą to zrobić pliki umieszczać na stronie internetowej ?? tylko co wtedy jeśli ktoś nie ma internetu ??
Awatar użytkownika
Jakby

Jakby Wto Cze 21, 2022 7:21 pm

Jakby drukowaną wersję "Gazety Wyborczej" zlikwidowali to nie miał bym nic przeciwko.
Awatar użytkownika
gość

gość Wto Cze 21, 2022 7:32 pm

Cóż, zatem kolejny miesięcznik komputerowy, który kupowałem co najmniej od 2005 roku upada. Smutna wiadomość, bo Komputer Świat i PC Format to były magazyny, które po części wprowadziły mnie do świata komputerów i oprogramowania kiedy jeszcze chodziłem do szkoły. Poszedłem w tym kierunku i zostałem informatykiem. Mogę powiedzieć, że te czasopisma zapaliły we mnie pasję, którą mam do dziś.
Szkoda, naprawdę wielka szkoda...
Awatar użytkownika
Czytelnik

Czytelnik Wto Cze 21, 2022 8:01 pm

Szkoda. Jeden z niewielu wartościowych magazynów komputerowych.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości