WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pawel

Koniec linearnej telewizji? „Znikną stacje z najlepszym i najgorszym programingiem”

Pawel Pon Sty 24, 2022 7:53 am

Najczęściej oglądam TVP info,bo lubię bardzo telewizję na żywo z najnowszymi informacjami.
Awatar użytkownika
Dezo

Re: Koniec linearnej telewizji? „Znikną stacje z najlepszym i najgorszym programingiem”

Dezo Pon Sty 24, 2022 8:55 am

Wszystkim zrobi to dobrze. Natomiast nie przeceniał bym Muxa. To co, że za darmo. Nasza klasa też była za darmo.
Awatar użytkownika
V-Wizja

Re: Koniec linearnej telewizji? „Znikną stacje z najlepszym i najgorszym programingiem”

V-Wizja Pon Sty 24, 2022 9:27 am

Niech durnie niczego nie likwidują, w internecie się zacina i jest nędzna jakość, a w telewizji mi wszystko pięknie leci
Awatar użytkownika
Doremi

Doremi Pon Sty 24, 2022 9:46 am

Co to jest "programing"?
Awatar użytkownika
Kasia

Kasia Pon Sty 24, 2022 10:12 am

Reasumując to TVN24 zniknie?
Awatar użytkownika
Kamys

Kamys Pon Sty 24, 2022 10:13 am

O radiu tez tak mowili i jakos istnieje. Kasety video a potem streaming mial zarznac kina. Mysle ze miejsxe jest na wszystko i najlepsze kanaly zostana a znikna te majace ogladalnosc od 3 procent w dol
Awatar użytkownika
dlg

dlg Pon Sty 24, 2022 10:24 am

Programing?
Awatar użytkownika
gdsgfdsg

gdsgfdsg Pon Sty 24, 2022 11:07 am

"V-Wizja" napisał(a): Niech durnie niczego nie likwidują, w internecie się zacina i jest nędzna jakość, a w telewizji mi wszystko pięknie leci

Bo oni nie robią po to aby dobrze ludziom zrobić, tylko po to aby sobie. Koszty nadawania przez internet są niższe. Prezesi zadowoleni bo większe są zyski, a odbiorcom treści wszystko można wmówić. Ze tak jest nowocześnie, cool i inne bzdury :]
Awatar użytkownika
Kamilx

Kamilx Pon Sty 24, 2022 1:40 pm

"V-Wizja" napisał(a): Niech durnie niczego nie likwidują, w internecie się zacina i jest nędzna jakość, a w telewizji mi wszystko pięknie leci
taa w TV tez pieknie haha wcale nie...
Awatar użytkownika
Gaweł

Gaweł Pon Sty 24, 2022 5:31 pm

"Pawel" napisał(a): Najczęściej oglądam TVP info,bo lubię bardzo telewizję na żywo z najnowszymi informacjami.

Chyba z najnowszymi fake newsami.
Awatar użytkownika
Musso

Musso Wto Sty 25, 2022 12:04 am

No to teraz niech każdy nadawca po kolei uruchamia swoje własne serwisy streamingowe, a wkrótce nie będziemy robić nic poza płaceniem 100 abonamentów. Nadejdzie w końcu chwila, w której te wszystkie "maluchy" przestaną zarabiać i żeby przetrwać wejdą we współpracę z większymi graczami typu Netflix czy Disney, ale na razie kto żyw, to otwiera swoją platformę i już zaczyna się robić tłoczno.
Awatar użytkownika
falkon

falkon Wto Sty 25, 2022 3:06 am

Najczęściej oglądam tvp info, bo muszę wiedzieć co mam myśleć
Awatar użytkownika
Poe

Poe Wto Sty 25, 2022 7:16 am

Najczęściej oglądam tvp info, bo muszę wiedzieć co mam myśleć

falkon

Współczuję Tobie i Twojej rodzinie
Awatar użytkownika
gość

gość Wto Sty 25, 2022 6:38 pm

"Poe" napisał(a): Najczęściej oglądam tvp info, bo muszę wiedzieć co mam myśleć

falkon

Współczuję Tobie i Twojej rodzinie

Dla niektórych ironia i sarkazm to języki obce.
Awatar użytkownika
sss

sss Śro Sty 26, 2022 12:45 pm

tam gdzie leży kasa tam są nadawcy. Jeśli ktoś więcej zarobi na VOD (AVOD, SVOD, itp) niż na reklamach w liniówce to się przeniesie ... ale szybko to nie nastąpi :)
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości