WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
realny

Koniec serialu "Ranczo". „Dziewczyny ze Lwowa” jego następcą?

realny Nie Sie 23, 2015 11:45 pm

Lepiej, że serial skończy się, kiedy będzie miał dobrą oglądalność i nie tworzone na siłę wątki
Awatar użytkownika
Telewidz

Re: Koniec serialu "Ranczo". „Dziewczyny ze Lwowa” jego następcą?

Telewidz Pon Sie 24, 2015 8:31 am

Super skończyć serial który jeszcze najlepiej się ogląda mowa o "Ranczo" po prostu super za chwile znowu będą powtórki to jest tvp za co abonament płacić????????
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Pon Sie 24, 2015 8:32 am

Ranczo już leci ostatkiem tchu, jeśli chodzi o rozwój wątków.
Całość powinni zamknąć kolejnym filmem kinowym i niech pozostanie to jako serial a nie opera mydlana wszechczasów.
Awatar użytkownika
widz

widz Pon Sie 24, 2015 8:36 am

szkoda, ale logiczne. wójt jest prezydentem, proboszcz - biskupem. Powoli kończą się możliwości ich awansowania. :)
Awatar użytkownika
Stefan Ławski

Stefan Ławski Pon Sie 24, 2015 8:51 am

A tam koncza sie możliwosci awansowania ... proboszcz z RAncza moze zostac jeszcze papieżem. Niech PAn rozwinie skrzydła Panie Grembowicz :-) (Robert Brutter) A z kolei za skłonnoscPOlakwo do UKrainy jest dla mnie zadziwiajaca, JAk ne LItwa to Ukraina i tak na okrągło co za naród :-)
Awatar użytkownika
widz

widz Pon Sie 24, 2015 10:12 am

Że niby serial o jakichś obcych ma nam być bliższy od naszych, polskich spraw?
Awatar użytkownika
jaca

jaca Pon Sie 24, 2015 10:45 am

"Ranczo" jest klasą samą w sobie, więc porównywanie go do czegokolwiek o innej fabule, innej obsadzie aktorskiej,itd nie ma większego sensu. A ja tam lubię "Ranczo" i tyle.
Awatar użytkownika
lola

lola Pon Sie 24, 2015 10:50 am

W chwilach, gdy kończą się możliwości awansowania bohaterów wprowadza się dramat - upadek z dużej wysokości. Wójt wskutek skandalu przestaje być prezydentem, potem przeż cały sezon przeżywa porażkę, a w ostatnim odcinku stwierdza - biorę się za siebie! I jest materiał na kolejny sezon: wójt musi zacząć wszystko od nowa, np. sprzedając watę cukrową. No ale, ten serial jest tworzony pod polskiego widza, który nie lubi jak jego ulubieni bohaterowie przegrywają. Jak bohater ponosi porażkę to serial natychmiast traci oglądalność.
Awatar użytkownika
morrrgoth

morrrgoth Pon Sie 24, 2015 11:43 am

Ogłaszac koniec "Rancza" kiedy jego potencjalny "następca" jest jeszcze w d00pie...? Kogoś koń w łeb kopnął czy co...?
Awatar użytkownika
hrt

hrt Pon Sie 24, 2015 12:14 pm

Serio ktoś w TVP wierzy, że serial o Ukrainkach zastąpi "Ranczo"? Zabawne.
Awatar użytkownika
magda

magda Pon Sie 24, 2015 12:21 pm

Kocham ranczo ! Gra aktorska rewelacja jak i fabuła. Szkoda ze emisja skonczy sie na tym sezonie. Tylko dziwi mnie jedno jak TVP moze myslec, ze Polska pokocha serial o Ukrainkach tak jak Ranczo ? A poza tym to Polsce sie juz ta cala Ukraina sie chyba przejadla ! Z calym szacunkiem dla tego kraju ale mnie osobiscie juz ten temat meczy !
Awatar użytkownika
blondynka serialem lepszym

blondynka serialem lepszym Pon Sie 24, 2015 1:20 pm

blondynka lepsza
Awatar użytkownika
les178

les178 Pon Sie 24, 2015 5:24 pm

Twórcy Rancza uważają że wybory może wygrać pis, i rzeczywistość pokarze że to z czego żartowali w kolejnych odcinkach (klerykalizm, mentalność Kalego, "patriotyzm" wypaczony przez nadgorliwych, itd. staje się faktem.
Stara prawda : mądry Polak po szkodzie może teraz się przydać, ludzie widzą i słyszą co obiecywał prezydent Duda a co robi i co faktycznie może, czyli nic, poza obiecankami cacankami.
Nie bądźcie "ciemnym ludem" myślcie przy wyborach parlamentarnych.
Awatar użytkownika
VforVendetta

VforVendetta Pon Sie 24, 2015 5:46 pm

Aż się nie mogę doczekać nowego serialu. Scenariusz napisała doktorantka Wyższej Szkoły Tańca na Rurze,
kryształowa (z każdej strony rżnięta), Marcziuk, konsultantem obyczajowym będzie towarzysz Powiatowy, a w jednej z głównych ról, jako bojownik, ma wystąpić zięciu tej od Biedronki. Będzie hit.
Awatar użytkownika
Kraft

Kraft Pon Sie 24, 2015 6:01 pm

A ja proponuję, by TVP nakręciła jeszcze inny serial z ukochanym krajem przez znaczna część Polaków -Litwą Mam już nawet tytuł : Ostatni zajazd na Litwie :-)
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości