WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
fido

Koniec "Sukcesji". "To jeden z najwybitniejszych seriali ostatniego ćwierćwiecza"

fido Wto Gru 14, 2021 7:40 am

Piejo kury piejo. A serialik taki sobie.
Awatar użytkownika
walter

Re: Koniec "Sukcesji". "To jeden z najwybitniejszych seriali ostatniego ćwierćwiecza"

walter Wto Gru 14, 2021 7:49 am

genialny serial
Awatar użytkownika
zx

Re: Koniec "Sukcesji". "To jeden z najwybitniejszych seriali ostatniego ćwierćwiecza"

zx Wto Gru 14, 2021 8:26 am

"walter" napisał(a): genialny serial

Jakie trzeba mieć braki filmowe, aby pisać takie rzeczy? Błacha satyra, z kilkoma dobrymi scenami i dialogami, jednak jak na 30 godzin materiału (!), to dobrych scen jest mało. Miałkie to, był pomysł, nie ma pomysłu. No i znowu z miniserialu z potencjałem na kilka odcinków robi się opasłe sezony, czekając jak oglądalność spadnie do 10 osób.
Awatar użytkownika
Beba

Beba Wto Gru 14, 2021 9:47 am

Obejrzałam z założeniem, że będzie się można pośmiać z papki udającej Szekspira, niestety, mój błąd, serial bardzo dobry.

Zgodzę się, że w każdym sezonie w pewnym momencie akcja trochę siada. Za to bardzo dobrze wykorzystano tę wadę wadę formuły (przeciąganie akcji, żeby nabijać odcinki) do subtelnej ekspozycji. Na tacy dostajemy historię ładnej rodziny w ładnych garniturach, a z kontekstu wielowątkową historię przemocy domowej. Bardzo zgrabne, bardzo wciągające.
Awatar użytkownika
# sez

# sez Wto Gru 14, 2021 11:20 am

Osttani sezon niestety do polowy nudny, powtarzalny. Koncowka ciekawa, trzymajaca w napięciu. Ale co jeszcze mozna pokazac w kolejnych? Ten sadyzm moze sie nie obronic dalej... ale zobaczymy
Awatar użytkownika
paparapa

paparapa Wto Gru 14, 2021 11:24 am

"Beba" napisał(a): Obejrzałam z założeniem, że będzie się można pośmiać z papki udającej Szekspira, niestety, mój błąd, serial bardzo dobry.

Zgodzę się, że w każdym sezonie w pewnym momencie akcja trochę siada. Za to bardzo dobrze wykorzystano tę wadę wadę formuły (przeciąganie akcji, żeby nabijać odcinki) do subtelnej ekspozycji. Na tacy dostajemy historię ładnej rodziny w ładnych garniturach, a z kontekstu wielowątkową historię przemocy domowej. Bardzo zgrabne, bardzo wciągające.
Tak - próba ubrania Szekspira we współczesny biznes w USA. Tak - zgrabne i wciągające. Jednak skoro takie dobre, to dlaczego HBO to tak promuje wszędzie i wszystkim? Gen Z nie lubi teatralności formy. A co lubi Gen Z - Netflix z mnóstwem żenującej papki, która już sama siebie przeżuwa po raz n-ty. Ślesicki robi filmy na poziomie swoich studentów... odradzam kRaj...żenada jakich na Netflix wiele.
Awatar użytkownika
kolega

kolega Wto Gru 14, 2021 11:24 am

Obejrzałem trzeci sezon i mam bardzo mieszane uczucia . Momentami akcja praktycznie nie przesuwa się i na ekranie trwa licytacja " cipek , hujokradów " i innych tego typu określeń . Finał fajny ale jednak bardziej przewidywalny niż ten poprzedniego sezonu .
Awatar użytkownika
Mgr z MBA

Mgr z MBA Wto Gru 14, 2021 12:21 pm

Bzdury - z każdym sezonem apetyt aktorów na wzrost zarobków za odcinek wzrasta. Tak jest od zawsze . GoT skończyła się bo koszt wynagrodzeń był wyższy 3x niż na początku a aktorzy mieli chrapke na jeszcze więcej . Po prostu w pewnym momencie trzeba zakończyć produkcję bo po takich kosztach nikt produktu nie kupi.
Awatar użytkownika
Grabski

Grabski Wto Gru 14, 2021 4:03 pm

"zx" napisał(a):

Jakie trzeba mieć braki filmowe, aby pisać takie rzeczy? Błacha satyra, z kilkoma dobrymi scenami i dialogami, jednak jak na 30 godzin materiału (!), to dobrych scen jest mało. Miałkie to, był pomysł, nie ma pomysłu. No i znowu z miniserialu z potencjałem na kilka odcinków robi się opasłe sezony, czekając jak oglądalność spadnie do 10 osób.

czy wyrażając opinię trzeba atakować kogoś zamiast czyjeś zdanie?
Awatar użytkownika
kolega

kolega Wto Gru 14, 2021 4:17 pm

"zx" napisał(a):

błąhy piszemy prze samo " h" .
Awatar użytkownika
Jo

Jo Wto Gru 14, 2021 5:00 pm

Adamski.. i wszystko "jasne"
Awatar użytkownika
kinoman

kinoman Wto Gru 14, 2021 5:49 pm

Nie przesadzajmy, Sukcesja nie ma podejścia do klasyków, HBOwy przeciętniak, może czyścić buty Sopranosom czy Wire, poza tym to co spodobało się Adamskiemu nie oznacza automatycznie przejście do historii kinematografii, wychwalał płaską Diunę czy mocno średniego Bonda Nie czas umierać
Awatar użytkownika
Tom

Tom Wto Gru 14, 2021 5:50 pm

Serial absolutnie genialny.
Awatar użytkownika
Jpd

Jpd Wto Gru 14, 2021 6:32 pm

Jest tylko Ok, bolki
Awatar użytkownika
anonim

anonim Wto Gru 14, 2021 7:01 pm

Gniot, i tyle. Chyba jestem za stary, bo filmy/seriale o jakiś tam korporacjach politycznych mnie nie interesują, bo to jest jasne jak słoneczko, przynajmniej dla mnie. Większy kabaret to u nasz panuje i codziennie mam bekę. Jak na taki serial, najważniejszy dla HBO, to gniot poganiany gniotami. Choć cieszę się, że młodzi są zadowoleni, bo tak mało wiedzą i jeszcze śmieszniejszych rzeczy nie widzieli, no ale od czegoś trza zacząć.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości