WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
pioge7

Koniec “tv2Tygodnika”, Cyfrowy Polsat stawia na internet i aplikacje mobilne

pioge7 Wto Maj 31, 2011 6:46 am

nic nie zastąpi wydania papierowego
Awatar użytkownika
byly CP

Re: Koniec “tv2Tygodnika”, Cyfrowy Polsat stawia na internet i aplikacje mobilne

byly CP Wto Maj 31, 2011 8:14 am

I to jest cały Polsat, który wypina się na swoich klientów. Jak najwięcej zabrać ludziom, jak najmniej dać.
Byłem w polsacie, płaciłem prawie 80 zł za kanały polsatowskie - sport, ogólne i film. Teraz jestem w N i płacę dużo mniej, bo 59 zł za takie same kanały !!!

Polecam N !
Awatar użytkownika
Jerry B

Re: Koniec “tv2Tygodnika”, Cyfrowy Polsat stawia na internet i aplikacje mobilne

Jerry B Wto Maj 31, 2011 8:45 am

I znowu coś nie wyszło Adasiowi W. Najpierw nie umiał utrzymać projektów kolorowych w Agorze (m.in. Wiedza i Życie), potem - jako "fachowca" - wziął go do siebie ślepy Woźniak z Bauera. Tam Adaś narozrabiał tak, że Bauerowskie pisma telewizyjne do dziś nie mogą się podźwignąć. A Adaś czmyhnął do Springera, któremu najpierw załatwił magazyn abonentów Cyfry+, a potem - gdy C+ wycofał się z umowy - magazyn cyfrowego Polsatu. Ciekawe, kogo teraz załatwi nasz pan "fachowiec"?
Awatar użytkownika
NS

NS Wto Maj 31, 2011 9:25 am

“tv2Tygodnik” ukazywał się co dwa tygodnie od połowy października br."
Coś przeoczyłem??? Październik już był?? A wakacje, Polsat ukradł mi wakacje! Muszę mniej pić, wstajesz i już po październiku> Wnet zima.
Awatar użytkownika
Pat

Pat Wto Maj 31, 2011 9:28 am

Ja nie otrzymywałem go od lutego, choć deklarowałem jego otrzymywanie. Na e-maila w kwietniu tego roku z pytaniem, dlaczego nie otrzymuję już tv2 tygodnika, odpowiedzieli mi, że trwają intensywne prace nad pogłębieniem oferty.
Awatar użytkownika
do byly CP

do byly CP Wto Maj 31, 2011 9:30 am

byly CP - jasne takie same kanaly hahaha ale sciema
Awatar użytkownika
lukasz201181

lukasz201181 Wto Maj 31, 2011 10:29 am

Wiedziałem że tak będzie. Porwali się motyką na słońce.
Awatar użytkownika
onetowy

onetowy Wto Maj 31, 2011 11:03 am

też zrezygnowałem z polsatu, mają w nosie klientów. jestem od miesiąca w N i jakośc kanałów o sto razy lepsza niż w polsacie. warto bylo zmienic pakiet familijny na pakiet Świat HD za 59 zł ! polecam !
Awatar użytkownika
epg

epg Wto Maj 31, 2011 11:12 am

Widać, że Springer ma specjalistów od telewizji.

media:

30.05.2011
„Cyfrowy Polsat zawiesił wydawania swojego magazynu telewizyjnego “tv2Tygodnik”.

20.12.2010
„Tygodnik “Nasze Seriale” przestał się ukazywać w sprzedaży kioskowej”.

20.12.2010
„Canal+ Cyfrowy nie będzie już współpracować z Ringier Axel Springer Polska w zakresie wydawania magazynu “Plus+”.

Sporo jak na pół roku.
Awatar użytkownika
Znudzony tematem Jarek B.

Znudzony tematem Jarek B. Wto Maj 31, 2011 2:05 pm

Witam.
Troszkę mnie to już nudzi, ale kolejny raz powiadomiony przez kolegów o pojawieniu się takiego artykułu i wpisu, który może być traktowany jak mojego autorstwa nadmienię, że to nie ja - Jerry :-D - jestem jego autorem.
Nie chce mi się gadać o pipkach-cykorkach, które wpisują się pod moją ksywą, tradycyjnie rozpoznawaną w środowisku post-Bauerowym.
Mimo wszystko pozdrawiam.
Miłego dnia,
Jarek Brożek.
Awatar użytkownika
Aga K

Aga K Wto Maj 31, 2011 3:28 pm

I co teraz ze mną będzie? Ja nie chcę do ogrodnictwa:(
Awatar użytkownika
eda

eda Wto Maj 31, 2011 7:24 pm

Zasłanianie się bankructwem partnera. Trzy razy zamawiałem to pisemko. Po wielu interwencjach mailowych i telefonicznych obiecywano mi jego dostarczanie od co raz nowych terminów. Nie doczekałem się ani jednego numeru i chwała Bogu, że już nie muszę na niego czekać. Cześć jego pamięci.
Awatar użytkownika
krc

krc Wto Maj 31, 2011 8:39 pm

Zamówiłem to i dostałem... 2 egzemplarze, z czego jeden podarty. A umowa była inna... Ludzie z CP, którzy zawierają takie umowy i zapewniają, że się z nich wywiążą, to fałszywi kretyni. Miałem dostawać magazyn, a tu lipa. Jak tak dalej pójdzie, to zmienię platformę na C+ i nie będzie problemów ;)
Awatar użytkownika
Katon

Katon Śro Cze 01, 2011 6:59 am

Taaa, z tym dwutygodnikiem to jedna wielka ściema. Mam na siebie trzy dekodery (min. Pakiet Familijny) i na dwa z nich przychodziły mi przez pewien czas, mianowicie dostałem raptem 5 numerów. Od miesięcy żadnego numeru nie otrzymałem, nie wiadomo na jakiej podstawie i wg jakich kryteriów wybierano abonentów, którym to pismo wysyłano.
Cały ten tv2tygodnik, to nieprzemyślane zagranie CP, nie pierwsze już z resztą.
Awatar użytkownika
jacub

jacub Śro Cze 01, 2011 10:28 am

nie był zły ten tygodnik przede wszystkim był program dla bardzo wielu stacji, ale CP idzie z duchem czasu [tudzież z duchem oszczędności] ;) program tv w smartfonie czy innym mobilnym urządzonku to nowość a i sam pomysł jest ciekawy. Hmm a jak ta aplikacja będzie wyglądała? To mnie ciekawi :D
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 42 gości