[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL włączone KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL wyłączone
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Koniec “X Factor” w TVN. Będzie nowy show

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
demanding

Koniec “X Factor” w TVN. Będzie nowy show

demanding Śro Paź 22, 2014 1:20 am

Będzie "Rising Star", czuję to.
Awatar użytkownika
mateusz

Re: Koniec “X Factor” w TVN. Będzie nowy show

mateusz Śro Paź 22, 2014 1:23 am

z jednej strony szkoda z drugiej strony dobrze.
id you know what i mean.
Awatar użytkownika
misiek

misiek Śro Paź 22, 2014 7:09 am

Też myślę, że będzie Rising Star, bo już to testowali w tej edycji Mam Talent głosowaniem w aplikacji na uczestników. Więc już chyba wszystko jasne.
Awatar użytkownika
pavv

pavv Śro Paź 22, 2014 7:39 am

Przecież oglądalność tego typu programów emitowanych wiosną w soboty była, jest i będzie marna. Pierwsze odcinki mają oglądalność śladową, a oglądalność końcowych jest już uzależniona od pogody. Niestety duraki w stacjach TV premierowe programy emitują od września do grudnia i od marca do maja, a wtedy gdy ludzie siedzą wieczorami przed TV czyli zimą fundują im powtórki. Przybrali se do łba jakieś sezony liczone wg australijskich pór roku.
Awatar użytkownika
Inna

Inna Śro Paź 22, 2014 8:32 am

pavv - ja też nie rozumiem idei zimowej przerwy w emisji premier i raczenie ludu powtórkami w długie zimne wieczory, gdy nie chce się wychodzić z domu. Tak jakby telewizja ramówkowa sama chciała wymrzeć.
Awatar użytkownika
Staszek

Staszek Śro Paź 22, 2014 8:44 am

Rising Star, bo co innego wymyślą. Chyba, że nie będzie to talent-show.
Awatar użytkownika
Misp

Misp Śro Paź 22, 2014 8:47 am

Oby to był faktycznie Rising Star! :)
Awatar użytkownika
fakt

fakt Śro Paź 22, 2014 8:59 am

Mogą tylko kupic kolejne zmutowane badziewie i inaczej je opakować w kolorowy papierek jarmark i odpust będzie ten sam
Awatar użytkownika
Maria

Maria Śro Paź 22, 2014 9:21 am

Najlepszym, wg mnie show była "Bitwa na głosy"!
Awatar użytkownika
brawo

brawo Śro Paź 22, 2014 10:19 am

Nareszcie! To był ohydny program. Jak TVN zawsze świetnie przenosi zagraniczne pozycje na nasz rynek, tak ten był kompletną porażką!
Awatar użytkownika
Edek

Edek Śro Paź 22, 2014 10:30 am

A może "Rolnik szuka męża???"
Awatar użytkownika
Antytalent szou

Antytalent szou Śro Paź 22, 2014 11:04 am

A może zwierzęta przebierają się za ludzi i pierdzą pyskami. Albo ludzie za meble. Jeden wisi jako żyrandol, na drugim można usiąść. Tu biedermaier, tu postsoc meblościanka czy ludwik jakiś.
Awatar użytkownika
Pol

Pol Śro Paź 22, 2014 11:07 am

Według moich przypuszczeń chociaż mogę się mylić, bo jestem tylko zwykłym widzem :) TVN szykuję się do emisji Rising Star gdzie głosuję się na wokalistów podczas programu na żywo za darmo aplikacją na telefon, a rozwiązanie to testowane było przy catingach w tej edycji Mam Talent. Aplikacja była bardzo popularna, a widzowie chętnie głosowali. Gdyby to była prawda myślę, że byłby to hit wiosennej ramówki przez darmowe głosowanie i realny wpływ na losy uczestników. Dobrze, że program przechodzi już do historii, bo oglądalność spadała z edycji na edycję.
Awatar użytkownika
Hej

Hej Śro Paź 22, 2014 11:45 am

Nareszcie
Awatar użytkownika
róża

róża Śro Paź 22, 2014 1:55 pm

"udało nam się nieoficjalnie potwierdzić"? "nieoficjalnie" i "potwierdzić" trochę się wykluczają chyba :-)
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość