[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Konrad Mazur: z Kanału Sportowego do TVP Sport

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
KrzysztofBromberg1995
 

Konrad Mazur: z Kanału Sportowego do TVP Sport

KrzysztofBromberg1995 Nie Paź 04, 2020 7:45 pm

No pięknie. Następna Sportowa Propaganda.
Awatar użytkownika
Marek
 

Re: Konrad Mazur: z Kanału Sportowego do TVP Sport

Marek Pon Paź 05, 2020 8:58 am

Cały kanał sportowy bardzo ściśle współpracuje z TVP Sport. A mieli być tacy niezależni. Stanowski, Borek, Smokowski, Pindera i Turski pojawiają się w programach TVP Sport. A teraz ich były pracownik tam przechodzi.
Awatar użytkownika
Bawół
 

Re: Konrad Mazur: z Kanału Sportowego do TVP Sport

Bawół Pon Paź 05, 2020 9:52 am

"Marek" napisał(a): Cały kanał sportowy bardzo ściśle współpracuje z TVP Sport. A mieli być tacy niezależni. Stanowski, Borek, Smokowski, Pindera i Turski pojawiają się w programach TVP Sport. A teraz ich były pracownik tam przechodzi.

Współpraca nie oznacza niezależności, wskaż w programach Kanału Sportowego jakiś fragment "zależności" od TVP.
Oglądalność wielu programów Kanału Sportowego jest wielokrotnie wyższa niż publicysytyka w telewizyjnych kanałach sportowych, dlatego TVP je emituje. Polsat frajersko pozbył się czołowych gwiazd, zamiast wspólnie z nimi tworzyć kanał sportowy w internecie.
Awatar użytkownika
Tygrysek
 

Re: Konrad Mazur: z Kanału Sportowego do TVP Sport

Tygrysek Pon Paź 05, 2020 5:14 pm

Gdyby nie TVP, to Kanał Sportowy już dawno zostałby zamknięty. Zastanawiam się, czy obecne dyrektorstwo TVP nie obawia się oskarżenia o działanie na szkodę firmy. Wszak z Polsatem dokładnie o to poszło.
Awatar użytkownika
Adler
 

Re: Konrad Mazur: z Kanału Sportowego do TVP Sport

Adler Nie Paź 18, 2020 8:53 pm

"Tygrysek" napisał(a): Gdyby nie TVP, to Kanał Sportowy już dawno zostałby zamknięty. Zastanawiam się, czy obecne dyrektorstwo TVP nie obawia się oskarżenia o działanie na szkodę firmy. Wszak z Polsatem dokładnie o to poszło.

Oni się nie obawiają niczego. Przynajmniej do czasu kiedy Kurski jest u sterów. Kasa się leje strumieniami. Nikt tego z zewnątrz nie kontroluje. Żyć nie umierać!
Awatar użytkownika
Tubylec
 

Re: Konrad Mazur: z Kanału Sportowego do TVP Sport

Tubylec Pon Paź 19, 2020 12:21 am

Ciąg dalszy awansu dzieci i wnuków sowieckich okupantów?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości