WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
099max

Re: Kopytko, Syberia, Rarka, Wyprz, Oszcz, salony i szkolenia - wszystkie reklamy Plusa z Mumio (wideo)

099max Czw Paź 11, 2012 10:25 am

No cóż pozostaje się tylko cieszyć że nie będzie już więcej debilnych reklam Plusa z kabaretem.Jak dla mnie nie były one ani zabawne,ani śmieszne.Wzbudzały tylko zażenowanie i politowanie ludzim w niej występujących oraz autorom.
Także słuszna decyzja,i wypada czekać na nowe pomysły.
Awatar użytkownika
kate

Re: Kopytko, Syberia, Rarka, Wyprz, Oszcz, salony i szkolenia - wszystkie reklamy Plusa z Mumio (wideo)

kate Czw Paź 11, 2012 9:03 pm

Na początku, przez jakiś rok, to było inne i zabawne, ale już mam dość tych ich reklam. Stały się nudne, wtórne i nijakie...
Awatar użytkownika
R

R Sob Paź 13, 2012 6:50 pm

Reklamy były genialne. Cały czas mnie bawią. Żałuję bo każda z tych reklam była dla mnie małym artystycznym wydarzeniem.
Awatar użytkownika
miś społeczny

miś społeczny Sob Paź 13, 2012 8:55 pm

Która reklama była zupełnie pierwsza? Mi się wydaje, że ta ze skandynawską piosenką.
Awatar użytkownika
solidrock

solidrock Sob Paź 13, 2012 10:36 pm

099max napisał(a):No cóż pozostaje się tylko cieszyć że nie będzie już więcej debilnych reklam Plusa z kabaretem.Jak dla mnie nie były one ani zabawne,ani śmieszne.Wzbudzały tylko zażenowanie i politowanie ludzim w niej występujących oraz autorom.
Także słuszna decyzja,i wypada czekać na nowe pomysły.

debilne to jest Twój komentarz... to że one Ciebie nie bawiły nie oznacza choroby psychicznej osób z kabaretu... pewnie bardziej Cię bawią gołe dupy przed monitorem niż oryginalne pomysły na przekaz reklamowy.
Awatar użytkownika
Mistery

Mistery Sob Paź 13, 2012 11:45 pm

Kończy się pewna era, ale też jakiś czas temu zaczęła się pewna era. Już nie marketingowo świetna, ale przede wszystkim technologicznie. Od kiedy Plus znalazł się w rękach tego samego właściciela co Cyfrowy Polsat, bardzo wiele zyskał, bo na przykład net mobilny LTE, albo dostęp do kolejnej rzeczy z CP, czyli TV Mobilnej. Dla abonentów to znacznie ważniejsze, niż nawet najlepsze reklamy.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości