[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Korona królów” poróżniła publicystów „Sieci” i „Do Rzeczy”. Wiceminister kultury: zgniłem, jak to zobaczyłem

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
prawnik

Re: „Korona królów” poróżniła publicystów „Sieci” i „Do Rzeczy”. Wiceminister kultury: zgniłem, jak to zobaczyłem

prawnik Czw Sty 04, 2018 5:50 pm

Serial jest tak zły, że jego brak jakości jest świetną i nośną reklamą.
W tej sytuacji trzeba zapomnieć o wszelkich próbach ulepszania i trzymać się w ewentualnych dokrętkach, przypadkowo zaistniałej konstrukcji pastiszu filmu historycznego. Kpiny.
Kłaść więcej słomy w pogorzeliska. Nie maskować kontaktów elektrycznych. Dać jakiś turecki sweterek. I firanki we wzorek Happy New Year 2018.
Awatar użytkownika
Zdzichu

Re: „Korona królów” poróżniła publicystów „Sieci” i „Do Rzeczy”. Wiceminister kultury: zgniłem, jak to zobaczyłem

Zdzichu Czw Sty 04, 2018 6:35 pm

Jeden Karnowski głupszy od drugiego. Warzecha jedyny głos rozsądku wytknął tym dwóm błaznom ich nienawiść do wszystkiego co nie jest po ich myśli.
Awatar użytkownika
banknot 50 zł

banknot 50 zł Czw Sty 04, 2018 6:36 pm

Serial nie jest zły, a jest normalny jak na polskie warunki. Ludzie, to nie Netflix czy HBO, to tylko polska stacja tv. To jest takie M jak Miłość czy Klan osadzony w realiach Piastów. Czego wy więc o tego chcecie. Jakby w tym samym czasie puścić u nas produkcje netflixa czy hbo, to i tak Korona Królów by wygrała pasmo. Serial jest dostosowany do naszych realiów (i budżetów). Może się to podobać lub nie, ale nie wincie gracza, wincie grę.
Awatar użytkownika
Polak

Polak Czw Sty 04, 2018 6:44 pm

"Zdzichu" napisał(a): Jeden Karnowski głupszy od drugiego. Warzecha jedyny głos rozsądku wytknął tym dwóm błaznom ich nienawiść do wszystkiego co nie jest po ich myśli.
Hahaha. Zawsze tu jeździli po Warzesze, ale jak go wywalili z W tyle wizji i zaczął krytykować dziennikarzy sprzyjających PiS, więc teraz zyskał posuch u opozycji totalnej, szanują go, poważają i cenią. Jak z Giertychem, kiedyś wróg nr 3, po Kaczyńskim i Lepperze, teraz główny gość TVN.
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Czw Sty 04, 2018 7:28 pm

Z satysfakcją czytam jak się dżuma z cholerą pożarły:)
Dalej towarzysze. Śmiało PiSzcie o swojej wizji przaśnej i drętwej historii.
Awatar użytkownika
Tom

Tom Czw Sty 04, 2018 7:47 pm

Ja wiem jedno. Prawie wszyscy oglądają, żywe dyskusje w pracy, wszkoleu dzieci też.
Awatar użytkownika
żyrafy włażą do szafy

żyrafy włażą do szafy Czw Sty 04, 2018 8:12 pm

czy to barachło to odzew na tworzenie wielkiego kina spod znaku "tak było"?

już odpowiadam: tak, to kino wielkie na miarę utworów muzycznych w wykonaniu Sławomira i tag, tag było
Awatar użytkownika
heniek

heniek Czw Sty 04, 2018 8:25 pm

"rozbawiony socjalistami z piSSu" napisał(a): Z satysfakcją czytam jak się dżuma z cholerą pożarły:)
Dalej towarzysze. Śmiało PiSzcie o swojej wizji przaśnej i drętwej historii.

nie udław się tą żółcią
Awatar użytkownika
ed

ed Czw Sty 04, 2018 8:55 pm

Warzecha przechodzi jakiś długotrwały ciężki kryzys intelektualny
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Czw Sty 04, 2018 9:24 pm

Odcinek 5 niezbyt śmieszny. Z wielkim powrotem kaszy z 3 odcinka.
Robi się telenowelowo. Nawet budowanie napięcia na wypowiedziach z akcentem muzycznym typu MjM.

Nadal ADHD scenarzysty. Scena po 15 sekund, zmiana planu, zmiana miejsca, zmiana wątku.

Odcinek kończy się zanim akcja w nim zawiązana zdąży się rozwinąć.

Niestety. Zwyczajnie i spełza w stronę chaotycznej telenoweli. W tej chwili nie potrafię określić, jaki jest target serialu.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Czw Sty 04, 2018 11:08 pm

Odcinek 5 niezbyt śmieszny. Z wielkim powrotem kaszy z 3 odcinka.
Robi się telenowelowo. Nawet budowanie napięcia na wypowiedziach z akcentem muzycznym typu MjM.

Nadal ADHD scenarzysty. Scena po 15 sekund, zmiana planu, zmiana miejsca, zmiana wątku.

Odcinek kończy się zanim akcja w nim zawiązana zdąży się rozwinąć.

Niestety. Zwyczajnie i spełza w stronę chaotycznej telenoweli. W tej chwili nie potrafię określić, jaki jest target serialu.
Awatar użytkownika
Perz

Perz Pią Sty 05, 2018 5:34 am

"banknot 50 zł" napisał(a): Serial nie jest zły, a jest normalny jak na polskie warunki. Ludzie, to nie Netflix czy HBO, to tylko polska stacja tv. To jest takie M jak Miłość czy Klan osadzony w realiach Piastów. Czego wy więc o tego chcecie. Jakby w tym samym czasie puścić u nas produkcje netflixa czy hbo, to i tak Korona Królów by wygrała pasmo. Serial jest dostosowany do naszych realiów (i budżetów). Może się to podobać lub nie, ale nie wincie gracza, wincie grę.

Aha, to se prosze popatrzec, jakie seriale robi publiczna telewizja niemiecka - tatort, ku‘damm 56, kobra 11, ktore leca na polskich kanalach - od tv puls po hbo, czy cinemax. Da sie? Da sie.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Pią Sty 05, 2018 5:41 am

"banknot 50 zł" napisał(a): Serial nie jest zły, a jest normalny jak na polskie warunki. Ludzie, to nie Netflix czy HBO, to tylko polska stacja tv. To jest takie M jak Miłość czy Klan osadzony w realiach Piastów. Czego wy więc o tego chcecie. Jakby w tym samym czasie puścić u nas produkcje netflixa czy hbo, to i tak Korona Królów by wygrała pasmo. Serial jest dostosowany do naszych realiów (i budżetów). Może się to podobać lub nie, ale nie wincie gracza, wincie grę.

Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, że płatne seriale potrafią zebrać po kilkaset tysięcy polskich widzów.
Z uwzględnieniem piractwa, oglądalność bywa wyższa, niż oglądalność średnio-statystycznych seriali w otwartych telewizjach.
Niekiedy jakość broni się sama. Zwłaszcza wtedy, gdy jest naprawdę wysoka.

Gdyby o godz 18.30 TVP1 wyemitowała "Koronę królów", a TVP2 "Grę o tron" obstawiałbym pięciokrotną przewagę GOT nad KK.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Pią Sty 05, 2018 6:03 am

"Tom" napisał(a): Ja wiem jedno. Prawie wszyscy oglądają, żywe dyskusje w pracy, wszkoleu dzieci też.

Tak. Nie było dotąd takiego wydarzenia telewizyjnego, w którym absurdalnie zła jakość (tak zła, że aż będąca na granicy dzieła sztuki!) napędzałaby widowni i reklamy serialowi.
Serial jest bardzo szeroko komentowany, wręcz rzekłbym, że bardzo szeroko wyszydzany. Co też stanowi samo w sobie formę dostarczenia ludziom rozrywki. Na zasadzie: "co prawda nie możemy fascynować się ani fabułą, ani efektami, ani grą, ani akcją - ale możemy pośmiać się z tego!".

Czasem tak wychodzi, że kicha i kicz stają się rozrywką. I nie mówię tego jako wyrzut. Sam zaśmiewałem się - zwłaszcza z dwóch pierwszych odcinków. I w ten sposób ich oglądanie dawało mi przyjemność. Przyjemność inną, niż założyli Autorzy - bo przyjemność oglądania pastiszu/farsy.
Awatar użytkownika
Miki

Miki Pią Sty 05, 2018 6:04 pm

Dobry serial jak na czas realizacji no i oglądalność !!!!!
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości