WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Marek

„Korona królów” w Japonii, a „Drogi wolności” w Grecji i Słowenii

Marek Śro Gru 19, 2018 8:47 am

Należy dodac, że w Japonii bedzie to pokazywał lokalny kanał komediowy.
Awatar użytkownika
Arturro

Re: „Korona królów” w Japonii, a „Drogi wolności” w Grecji i Słowenii

Arturro Śro Gru 19, 2018 8:55 am

W paśmie 2-4 am.
Awatar użytkownika
kolis

kolis Śro Gru 19, 2018 9:35 am

Można się śmiać, ale swoją drogą to TVP na tym serialu nieźle zyska. Prawa są sprzedawane zwykle w cenie uzależnionej od liczebności widzów w danym kraju, a Japończyków jest ponad 120 mln. (dla porównania nas jest 37 mln, Czechów 10 mln)
Owszem nie jest to USA, Chiny czy Indie, ale zawsze coś.
Awatar użytkownika
dobrze

dobrze Śro Gru 19, 2018 10:41 am

No proszę. Świat jest zainteresowany produkcjami TVP, a w Polsce tylko hejt.
Awatar użytkownika
coś przeoczyłem?

coś przeoczyłem? Śro Gru 19, 2018 11:05 am

Wypowiedzieliśmy wojnę Japonii?
Awatar użytkownika
Kuba

Kuba Śro Gru 19, 2018 11:18 am

Filmy i produkcje kupuje się pakietami a nie pojedynczo. W pakietach są hity np. Kieślowski, Wajda, Pawlikowski np. Ida, Zimna wojna. A poza tym "zapchaj dziury". Myślicie że samuraje lecieli pół świata żeby drewnianą telenowele w dusznych kadrach kupić?
Awatar użytkownika
Pdk

Pdk Śro Gru 19, 2018 1:40 pm

Japończycy, Grecy i Słoweńczycy bardziej doceniają nasze seriale niż my sami. Komedia. Ale tak to jest, jak się nie potrafi oddzielić polityki od normalnego życia i automatycznie każdy nowy serial TVP jest dla sporej liczby osób gównem, mimo że nawet go nie obejrzeli choć w połowie. Dlatego ich oglądalność jest jaka jest. Ja tam oglądam zarówno TVP, Polsat jak i TVN. Bo wiem kiedy odstawić politykę na bok.
Awatar użytkownika
anty

anty Śro Gru 19, 2018 8:26 pm

"Pdk" napisał(a): Japończycy, Grecy i Słoweńczycy bardziej doceniają nasze seriale niż my sami. Komedia. Ale tak to jest, jak się nie potrafi oddzielić polityki od normalnego życia i automatycznie każdy nowy serial TVP jest dla sporej liczby osób gównem, mimo że nawet go nie obejrzeli choć w połowie. Dlatego ich oglądalność jest jaka jest. Ja tam oglądam zarówno TVP, Polsat jak i TVN. Bo wiem kiedy odstawić politykę na bok.

A co ma do tego polityka, to jest po prostu gniot nad gnioty, taki Klan w kostiumach i tyle.
Awatar użytkownika
m

m Śro Gru 19, 2018 9:55 pm

"anty" napisał(a):
"Pdk" napisał(a): Japończycy, Grecy i Słoweńczycy bardziej doceniają nasze seriale niż my sami. Komedia. Ale tak to jest, jak się nie potrafi oddzielić polityki od normalnego życia i automatycznie każdy nowy serial TVP jest dla sporej liczby osób gównem, mimo że nawet go nie obejrzeli choć w połowie. Dlatego ich oglądalność jest jaka jest. Ja tam oglądam zarówno TVP, Polsat jak i TVN. Bo wiem kiedy odstawić politykę na bok.

A co ma do tego polityka, to jest po prostu gniot nad gnioty, taki Klan w kostiumach i tyle.
Wypowiedział się człowiek co z ledwością gimnazjum skończył.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Śro Gru 19, 2018 11:10 pm

Kamerdyner to Kaszuby i Niemcy, więc będzie ciekawie
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 70 gości