WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
dd

Kraków na igrzyska 2022 z logo i serwisem za 145 tys. zł

dd Pon Mar 17, 2014 9:40 pm

Czy w telewizji zobaczymy dokument "Igrzyska Tuska" :-D Tak serio, to Zakopcowi przydałoby się gruntowny remoncik, wymieść słomę, wyrzucić tandetę. Jak będzie dobry, niezależny kosztorysik bez wielu zer, to mogę przystać na taką zabawę.
Awatar użytkownika
mkaleos

Re: Kraków na igrzyska 2022 z logo i serwisem za 145 tys. zł

mkaleos Wto Mar 18, 2014 2:12 pm

Gdybyście nie wytłumaczyli co oznacza to logo, to bym na to nie wpadł, a i po wytłumaczeniu też ciężko to skumać. Logo moim zdaniem jest brzydkie, zbyt skomplikowane graficznie i niejasne znaczeniowo (rynek krakowski? gdzie?). Nie widzę w nim żadnego nawiązania do sportu czy symboli olimpijskich. I to wszystko za prawie 80 tys. ... Jestem pewny, że wiele osób zrobiłoby lepsze logo za 10 razy mniej kasy. Kto za to zapłacił? Tylko nie mówcie, że podatnicy, bo to oznacza, że pieniądze poszły w błoto zamiast na przykład na dramatyczną służbę zdrowia czy kulejące szkolnictwo... Chleba i igrzysk? Są chyba ważniejsze sprawy.
Awatar użytkownika
ANDRE

ANDRE Wto Mar 18, 2014 9:16 pm

nieciekawe, mało symboliki...
Awatar użytkownika
leno

leno Śro Mar 19, 2014 9:42 am

Nie ogarniam, dlaczego to zlecenie poszło do Szwajcarii.
I w dodatku powstała kupa.
Awatar użytkownika
jan

jan Pią Mar 21, 2014 6:08 pm

Masz pieniądze na zatracenie - daj je urzędnikom, oni to świetnie robią.
za 80 tys. można zrobić dobry spot, alb jedno nieciekawe logo i reszta
kasy pod stołem...
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Śro Kwi 02, 2014 11:36 am

Zgadzam się w 100% z krakowianinem i rafałem.Igrzyska w Krakowie to chory pomysł rujnujący budżet miasta i całego kraju.Wydatki irracjonalnie nieadekwatne to ewentualnych korzyści.Budowa metra czy ścieżek rowerowych to potrzebny inwestycje dla całych pokoleń!!!!Igrzyska natomiast to korzyść dla chciwych biznesmenów którzy chcą zarabiać na czymkolwieg, byle zarobić.Nawet z punktu widzenia polskich sportowców lepiej aby igrzyska były poza Polską (każdy lubi podróżować).Warto rozmawiać na ten temat z rodziną, przyjaciółmi i sąsiadami i pytać ich jak będą głosować w referendum.Jestem pewien, że większość mieszkańców Krakowa myśli racjonalnie, a z miłości do miasta i wzajemnej troski o siebie i przyszłość następnych pokoleń skreśli ten chory pomysł.Już nie mogę doczekać się do głosowania.Wreszcie realnie będzie można się wypowiedzieć i mieć wpływ na życie w naszym mieście.To referendum to historyczna chwila dla nas wszystkich.Bierzmy sprawy w swoje łapy!!!
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość