[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Kraków: RMF FM i RMF Maxxx mocno w dół, Trójka w górę

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
pentor

Kraków: RMF FM i RMF Maxxx mocno w dół, Trójka w górę

pentor Pon Cze 13, 2011 11:49 pm

Po prostu ludzie mają dosyć słuchania dennej muzyki, powtarzanej nawet 6 razy w przeciągu 14 godzin jak w przypadku piosenki Buena Blue Cafe oraz ciągłej krytyki rządu.
Awatar użytkownika
sprawiedliwy

Re: Kraków: RMF FM i RMF Maxxx mocno w dół, Trójka w górę

sprawiedliwy Wto Cze 14, 2011 7:37 am

pentor - to najlepiej chwalic rzad za partactwo i kolejne nie dorobki a to na stadionach, a to autostrady, podwyżki, itd? a muzyka to rzecz gustu, mi akurat ten numer nie przeszkadza.
Awatar użytkownika
asdw

asdw Wto Cze 14, 2011 8:20 am

pentor a może niektórzy to lubią i dlatego RMF FM to puszcza kilka razy a mi się to podoba bo ja wyłącznie RMF FM i bym nigdy ich nie zdradził a ten spadek to chwilowe pogorszonie i tak po za tym Radio ZET też traci w Warszawie.
Awatar użytkownika
krakus

krakus Wto Cze 14, 2011 3:43 pm

no to wedlug tych sondaży za około rok liderem w naszym mieście będzie TRÓJKA. w końcu bo RMFu nie da się juz słuchac
Awatar użytkownika
Lajkonik

Lajkonik Śro Cze 15, 2011 7:01 pm

I dobrze, że Trójka rośnie w Krakowie. RMF przegrał Kraków, to nie to co kiedyś... Obecnie w eremefie jest zero krakowskości, ludzie to słyszą, i przestają sluchac radia z kopca... Ja od kilku lat slucham Trójki i polecam.
Awatar użytkownika
tery

tery Czw Cze 16, 2011 8:40 am

spadek maxxx jest olbrzymi, czy wreszcie ktoś pójdzie po rozum do głowy i zamieni kilka osób z anteny?na cos lepszego i normalnego?planeta moze nizej spasc?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości