WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
marta do

„Kropka nad i” straciła 110 tys. widzów. Hitem rozmowa z Rafałem Trzaskowskim

marta do Śro Lip 18, 2018 3:31 pm

Niestety pani Olejnik jest coraz gorzej przygotowana i do tego to jąkanie... Byłam kiedyś fanką, teraz już powoli się nie da... Piasecki ma płynność wymowy i widać,że jest gospodarzem każdej rozmowy. Zdecydowanie lepsze dziennikarstwo. Tego pana powinno być więcej w TV. To tak dla porównania.
Awatar użytkownika
adam klein

Re: „Kropka nad i” straciła 110 tys. widzów. Hitem rozmowa z Rafałem Trzaskowskim

adam klein Śro Lip 18, 2018 3:32 pm

ciągle te same twarze i ciągłe atakowanie pisu...no ile można...ja rozumiem atakować pis ale nie co odcinek...sam to oglądałem i miałem dosyć,co za dużo to nie zdrowo jak to mawiają
Awatar użytkownika
mateusz pikula

Re: „Kropka nad i” straciła 110 tys. widzów. Hitem rozmowa z Rafałem Trzaskowskim

mateusz pikula Śro Lip 18, 2018 3:32 pm

Jak się zaprasza cały czas tych samych gości to trudno się dziwić.
Awatar użytkownika
paweł matwiejczuk

paweł matwiejczuk Śro Lip 18, 2018 3:32 pm

nie każdy ma ochotę co chwila oglądać Giertycha czy KazzzaM, ja rozumiem że oni teraz są z tej samej paczki co p. Monika, ale nie każdy ma tak krótką pamięć
Awatar użytkownika
walter

walter Śro Lip 18, 2018 3:33 pm

Problemem (czy jeden z problemów) jest to, że TVN24 nie ma w telewizji naziemnej.
Awatar użytkownika
J

J Śro Lip 18, 2018 9:03 pm

Od lat ..od czasu radia uwielbialam..niestety, teraz juz sie nie da ogladac. Pani Monika jest tak agresywna, ze ja sie autentycznie denerwuje patrzac na te wywiady. Wolalabym rzeczowa ale spokojna rozmowe bez tej napietej mimiki i natarczywosci. Tak jakby wydawala sad nad kazdym. Cieeeeezko sie oddycha patrzac na to. Widzowie chca sie czegos dowiedziec..a patrza na jednoosobowe show...Przepraszam za szczerosc ale Pani jest osoba drugoplanowa. Uwielbiam Pania ale czas cos cos poprawic..
Awatar użytkownika
martin

martin Śro Lip 18, 2018 9:15 pm

wrto by bło brtosza kuraa za prści do ten
Awatar użytkownika
hulajnoga

hulajnoga Pon Lip 23, 2018 5:43 pm

Przecież wcześniej też nie było naziemnej, a oglądalność większa o 110 tysięcy....
"walter" napisał(a): Problemem (czy jeden z problemów) jest to, że TVN24 nie ma w telewizji naziemnej.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości