[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Krowa podlizująca się kucharzowi Wedla w reklamie Czekotubki (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Halszka

Krowa podlizująca się kucharzowi Wedla w reklamie Czekotubki (wideo)

Halszka Nie Cze 10, 2018 8:01 pm

reklama jest super za każdym razem gdy na nią trafiam śmieję się sama do siebie krówka jest przemiła z tym języczkiem bardzo , bardzo jestem uchachana !!!!
Awatar użytkownika
Ilo

Re: Krowa podlizująca się kucharzowi Wedla w reklamie Czekotubki (wideo)

Ilo Śro Cze 20, 2018 12:00 pm

Bardzo sympatyczne reklamy. Ja tez śmieję się sama do siebie przy każdej emisji.
Świetne dzieciaczki. Zosia, czekająca na zajączka i chłopczyk jadący na zebrze - fantastyczne. Pięknie mówią, nie seplenią, nie bełkoczą. Super!
Awatar użytkownika
Topielica

Topielica Śro Lip 11, 2018 1:47 am

Reklama byłaby fajna gdyby nie wyciągnięty język krowy na chłopczyka.
Dzieci oglądają i inaczej to rozumieją.
Zaraz tak samo język wyciągają na panią w przedszkolu.
Reklama niestety odwrotny skutek przynosi
Awatar użytkownika
tereska

tereska Wto Lip 17, 2018 3:28 pm

Każda reklama Wedla z zebrą i chłopcem bawi mnie. Wszystkie są boskie, czekam na kolejną!
Awatar użytkownika
Barbara

Barbara Sob Lip 06, 2019 8:49 pm

Super reklama ! Zaczęłam kupować te Czekotubki dla bratanicy , oczywiście przez tą reklamę. Gratulacje dla twórców !
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości