WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
toni

KRRiT: wpłynęła skarga na tweet Tomasza Lisa, odpowiemy na nią

toni Czw Lis 26, 2015 9:34 am

Od nowego roku będzie pełna cenzura nie tylko w mediach,już śmierdziele z pisuaru dorwali się do władzy,ale myślę że na krótko,naród nie da się poniżać.
Awatar użytkownika
sdf

Re: KRRiT: wpłynęła skarga na tweet Tomasza Lisa, odpowiemy na nią

sdf Czw Lis 26, 2015 9:36 am

toni, przecież już od dawna jest cenzura. Przecież o tzw. taśmach Kulczyka niezależne media głównego nurtu nawet nie zająknęły.
Awatar użytkownika
cxc

cxc Czw Lis 26, 2015 10:10 am

A co ma KRRiT do Twittera?
Awatar użytkownika
Stefan Ławski

Stefan Ławski Czw Lis 26, 2015 10:15 am

Żenująca dziecinada. Zachowanie tego pana na zdjęciu... mnie najbardziej dziwi to, że minął zaledwie miesiąc od wyborów do sejmu a mam wrażenie jego wynik zaczyna być przez główny nurt coraz śmielej kontestowany.... PiS to nie moja bajka, ale do diabła, chwileczkę ! to trzeba było wygrać wybory, nie byłoby problemu, ludziska !!! naród czyli suweren przemówił, podajecie w wątpliwość zasady demokracji. BYŁY WYBORY!!!! naród odesłał poprzednia koalicję na szczaw i mirabelki, trzeba się z tym przynajmniej na razie pogodzić !!
Awatar użytkownika
099max

099max Czw Lis 26, 2015 3:08 pm

"Stefan Ławski" napisał(a): Żenująca dziecinada. Zachowanie tego pana na zdjęciu... mnie najbardziej dziwi to, że minął zaledwie miesiąc od wyborów do sejmu a mam wrażenie jego wynik zaczyna być przez główny nurt coraz śmielej kontestowany.... PiS to nie moja bajka, ale do diabła, chwileczkę ! to trzeba było wygrać wybory, nie byłoby problemu, ludziska !!! naród czyli suweren przemówił, podajecie w wątpliwość zasady demokracji. BYŁY WYBORY!!!! naród odesłał poprzednia koalicję na szczaw i mirabelki, trzeba się z tym przynajmniej na razie pogodzić !!

Przypomnij sobie jak Prezio Jarosław zbaw Polskę Kaczyński komentował wszystkie wybory przegrane przez PiSuar? Wszystkie były sfałszowane przez ówczesną władzę! Także nie mów że ktoś podaje demokrację w wątpliwość wyborów, ze strony przegranej strony czy też partii które zostały poza Sejmem/Senatem lub straciły zdecydowaną liczbę posłów/senatorów.
Awatar użytkownika
Aster

Aster Czw Lis 26, 2015 3:38 pm

099max - Te ostatnie też były fałszowane, bo PiS wygrał znacznie wyżej, na tyle wysoko, że nie udało się przekręcić aż takiej ilości głosów. M.in. dzięki społecznej kontroli wyborów.
Awatar użytkownika
Stefan Ławski

Stefan Ławski Czw Lis 26, 2015 4:44 pm

"Aster" napisał(a): 099max - Te ostatnie też były fałszowane, bo PiS wygrał znacznie wyżej, na tyle wysoko, że nie udało się przekręcić aż takiej ilości głosów. M.in. dzięki społecznej kontroli wyborów.

Zgadza się, PiS jak to się mówi wygrał w cuglach. Mam natomiast wątpliwości co do wyniku pewnej partii z tzw. na krawędzi. Ale niech to rozstrzygnie historia. Niech im tam i tak znaczą tyle co Ignac. czyli nic.
Awatar użytkownika
fanfan

fanfan Czw Lis 26, 2015 9:38 pm

Żaden tam z niego lis, a zwyczajna, różowa, ubłocona po uszy świnka
Awatar użytkownika
gość

gość Pią Lis 27, 2015 1:12 am

Że co? KRRiTV wchodzi w rolę sądu- to jest żenada, bo twitter to jest internet- jak PiS powoła radę internetu to niech sobie skargi rozpatruje.
Awatar użytkownika
julka

julka Pią Gru 04, 2015 2:16 pm

O ile spokojniejsze jest życie bez GW,Lisa i mu podobnych.....nareszcie mamy wybor
Awatar użytkownika
Maria

Maria Nie Gru 06, 2015 11:11 am

Lis jak to Lis taka natura Lisa być Lisem.
Są też plusy, dzięki również temu osobnikowi nie ma już Platformy Obywatelskiej :) a PiS rośnie w siłę, ten Lis nawet nie wie jak bardzo pomaga zdobywać elektorat i poparcie dla obecnie rządzących.
Więcej takich Lisów w mediach, więcej stronniczości redaktorów, więcej zamiatania pod dywan afer za czasów Platformy i wybielania jej członków, więcej szukania sztucznych haków na PiS a wtedy nawet jedna osoba nie zaglosuje już na PO, Nowoczesną czy PSL, taki los spotkał SLD więc za 4 lata PiS ma 100%. Dziękujemy tobie Lisku ty Nasz rudasku :)
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości