WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Moje zdanie

KRRiT wzywa nadawców i operatorów do stosowania zasady must carry, must offer

Moje zdanie Śro Gru 16, 2020 8:16 am

Tvp czy tvp info to rozumiem ale żeby zmuszać do oglądania tvn?
Nigdy i raz jeszcze nigdy znam choć kilka życiorysów tamtejszych dziennikarzow.
Awatar użytkownika
HA

Re: KRRiT wzywa nadawców i operatorów do stosowania zasady must carry, must offer

HA Śro Gru 16, 2020 8:46 am

"Moje zdanie " napisał(a): Tvp czy tvp info to rozumiem ale żeby zmuszać do oglądania tvn?
Nigdy i raz jeszcze nigdy znam choć kilka życiorysów tamtejszych dziennikarzow.
jesteś AMEBĄ :D
Awatar użytkownika
Gosc

Re: KRRiT wzywa nadawców i operatorów do stosowania zasady must carry, must offer

Gosc Śro Gru 16, 2020 9:23 am

Nikt niczego nie musi, a ponadto internet nie jest medium transmisyjnym. Tak samo komputer z internetem nie jest telewizorem. Streamowanie jakiegokoleiek programu bez zgody jego nadawcy jest nielegalne, a nadawca nie musi dawać zgody czemuś co nie ma charakteru rozsiewczego i nie jest kablówką ani platformą satelitarną.
Awatar użytkownika
Nick

Nick Śro Gru 16, 2020 9:44 am

Pytanie, kto zarobi na reklamach?
Awatar użytkownika
swordfish

swordfish Śro Gru 16, 2020 10:47 am

Jak dojdą do porozumienia, to znikną całkowicie programy licencyjne na TVP1, TVP2, TVP3, Polsat, TVN, TV4, TV Puls. Zostaną tylko powtórkowe programy własne i archiwalne starocie. Czyli żegnaj Superkino, Mega Hity i filmy amerykańskie z ostatnich lat.
Awatar użytkownika
Maria Awaria

Maria Awaria Śro Gru 16, 2020 10:58 am

Ja poprosiłam VECTRA żeby mi zakodowali stacje TVP bo jak przez przypadek włączę jakiś ich kanał - to może to spowodować wylew lub zawał... ale niestety nie mają takiej opcji....
Awatar użytkownika
swordfish

swordfish Śro Gru 16, 2020 11:09 am

"Maria Awaria" napisał(a): Ja poprosiłam VECTRA żeby mi zakodowali stacje TVP bo jak przez przypadek włączę jakiś ich kanał - to może to spowodować wylew lub zawał... ale niestety nie mają takiej opcji....

W Vectrze możesz stworzyć własną listę programów jak nie chcesz oglądać skoków narciarskich w TVP i filmów Bergmana w TVP Kultura.
Awatar użytkownika
brygel

brygel Śro Gru 16, 2020 4:40 pm

ciekawe czy w końcu dodadzą (całodobowo) TVP1 i TVP2 na platformę TVP Stream (w TVP VOD)?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 48 gości