WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
morlok

Krystyna Pawłowicz: dostaję pogróżki przez szczucie TVN24 i lewaków Kuźniara

morlok Wto Maj 28, 2013 1:31 am

Kuźniar to zwyczajne dno. Taka prawda całą dobę..
Awatar użytkownika
Ja.

Re: Krystyna Pawłowicz: dostaję pogróżki przez szczucie TVN24 i lewaków Kuźniara

Ja. Wto Maj 28, 2013 2:51 am

WSTYDZ SIE GLUPIA BABO !!!!!
Awatar użytkownika
Ja

Re: Krystyna Pawłowicz: dostaję pogróżki przez szczucie TVN24 i lewaków Kuźniara

Ja Wto Maj 28, 2013 2:53 am

Redaktor Kuzniar nikogo nie sprowokowal. Wypowiedzi tego monstrum byly podawane w calosci.
Awatar użytkownika
Lili

Lili Wto Maj 28, 2013 7:47 am

Wypowiedzi Pawłowicz w Faktach zostały zmanipulowane. "Ja" chyba nie oglądał? Pawłowicz ma niewyparzony język i jako poseł powinna umieć go okiełznać, ale nie jest politycznie poprawna i wielu widzów jest jej za to wdzięczna. A red. Kuźniar po prostu wykorzystuje temperament pani poseł do codziennego plucia na przeciwników rządu. Sam nieustannie przerywając i mówiąc jednocześnie z gośćmi daje dowód prostactwa.Żenada. Zaczęłam oglądać Republikę i nie żałuję. Tam gada się spokojnie, bez przerywania. Wyczerpująco. Można się pięknie różnić. Trzeba chcieć.
Awatar użytkownika
Q

Q Wto Maj 28, 2013 7:49 am

"morlok: zastanów Ty się co mówisz.. widziałeś to na żywo w tv albo chociaż powtórkę?? Posłanka Pawłowicz to dno. Kuźniar tam się słowem nie odezwał gdy to monstrum szalało... polecam obejrzeć i potem wygłaszać opinie.
Awatar użytkownika
:P

:P Wto Maj 28, 2013 7:59 am

Lili

jestes glupia #$#%^ - och, ja tylko jestem "politycznie niepoprawny", nie ma powodu do fochow, ty @$#%^!
Awatar użytkownika
Lili

Lili Wto Maj 28, 2013 8:00 am

Q, Ty się zastanów, co piszesz.Kuźniar się słowem nie odezwał???? Polecam obejrzeć dokładnie a potem wygłaszać opinie.
Awatar użytkownika
koszmarek

koszmarek Wto Maj 28, 2013 8:05 am

Kryśka sprzed 30 lat a teraz taka mądrą że ją chce ktoś zniszczyć
Awatar użytkownika
ale kwiatki

ale kwiatki Wto Maj 28, 2013 9:52 am

Obrona TVN przez cenzurę...
Awatar użytkownika
iglawstogusiana

iglawstogusiana Wto Maj 28, 2013 11:51 am

Jak można nazywać kogokolwiek monstrum. Przecież to brak kultury. Pawłowicz wyraziła swoje zdanie w sposób w jaki uznała to za stosowne. Z jej perspektywy "marsz szmat" był nieprzyzwoity i do takiej opinii ma prawo. Po to ją zaproszono do TVN 24 żeby wypowiedziała SWOJE zdanie. Wydawcy programu dobrze wiedzieli, że posłanka ma barwną osobowość i po to ją zaprosili. Życzyli sobie jej zdania, takiego jakie zostało przedstawione. TVN 24 rozpowszechniła tę wypowiedź. Skoro Pawłowicz szczuje kogokolwiek, to po co tvn to rozpowszechnia i puszcza to nawet kilka dni później. Znakomite przedstawienie, nie rozumiem tylko, dlaczego ktoś za wyrażenie własnego zdania jest nazywany "monstrum"? Szmaty o których mówiła Pawłowicz same się nazwały szmatami i ta pani(pawłowicz) nikogo według mnie, nie obraziła.
Awatar użytkownika
Bee Pee

Bee Pee Wto Maj 28, 2013 12:12 pm

Znam taki wyraz co na ku.... się zaczyna.Czy to rodzina?
Awatar użytkownika
ted

ted Wto Maj 28, 2013 12:15 pm

tvn24 prowokuje to widac slychac i czuc
Awatar użytkownika
morlok

morlok Wto Maj 28, 2013 12:26 pm

Oczywiście, że oglądałem. Zresztą i bez tego wiem, że Kużniar to dno. Trudno szukać drugiego tak obślizgłego i niesmacznego dziennikarzyka na usługach władzy. Całe jego jestestwo, humorek i codzienne "Wstajesz i żresz" Kaczora, jego rechot na wizji jest odrzucające. To co robi to polityka dla gimbusów i to takich jak w ostatnim filmie w necie. Polska z kim sąsiaduje? A!
Awatar użytkownika
:o)

:o) Wto Maj 28, 2013 1:15 pm

Nie po raz pierwszy pani Pawłowicz dała popis ciemnoty, braku nie tylko tolerancji, ale zdrowego rozsądku i normalnego traktowania bliźnich. W swoim zaślepieniu nie zdaje sobie sprawy, że to ona i jej "betonowe" poglądy prowokują obraźliwe wypowiedzi. Zresztą - czy aby na pewno obraźliwe...?
Awatar użytkownika
alexis...

alexis... Wto Maj 28, 2013 1:24 pm

Ja jestem ciekawa jak można zmanipulować coś co było pokazane na żywo i jest dostępne w internecie w CAŁOŚCI. Oglądałam i na żywo w TVN24 a potem w TVN w Faktach. Jedyne co zrobili to ocenzurowali wulgaryzmy w Faktach czego akurat na żywo się nie da zrobić czy nawet przewidzieć.(i skrócili, bo wiadomo mają tylko 20 parę minut, gdzieś ją musieli wcisnąć)
A po za tym pani profesor jest profesorem tylko z nazwy, bo do bycia profesorem jest jej BARDZO daleko...
Ona jest chodzącą głupotą. Ona wierzy w to co mówi na temat kobiet sama będąc kobietą...
Gdzie są ci psychiatrzy jak są potrzebni. Gdyby ją zbadali profesjonaliści okazałoby się że ma urojenia...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 50 gości